SM-poängtabellen – filtrering

 

Start Filtrering på klubb, klasser, namn mm

Sammanställd av Jonas Hedman, jonas.hedman@friidrottaren.com i samarbete med Elitklubbarna.

Till stora SM-poängtabellen

Sök i ett eller flera fält nedan. Exempel: Välj Ullevi FK vid klubb näst längst ner och tryck på "Sök". Då visas först placering, poäng och antal poängplatser och under det de aktiva som tog poäng. Eller sök på "Tävling: Friidrotts-SM i Söderhamn" samt "Klubb: Malmö AI" för att se hur många och vilka topp-6-placeringar MAI tog i den SM-tävlingen.

2016 bytte två klubbar namn: Atleticum Växjö SK till Athletics 24Seven SK och Tjalve GoIF till Tjalve IF Norrköping. Dessa har för sökfunktionens skull fått det nya namnet även för 2014 och 2015.

Välj filtrering









Poängtabellen

Aktuell filtrering: 2016, Ungdom
Placklubbpoängantal
1Ullevi FK194.548
2Malmö AI17141
3Hammarby IF16042
4Hässelby SK13929
5Örgryte IS12338
6Huddinge AIS12236
7Högby IF11825
8KFUM Örebro11331
9Upsala IF10425
10IFK Lidingö10225
11IFK Växjö100.529
12Västerås FK10024
13Sävedalens AIK9928
Spårvägens FK9926
15Hellas FK9117
16IK Ymer8521
17IFK Helsingborg8417
18Täby IS8021
19KA 2 IF7822
20Mölndals AIK7519
21IFK Märsta6815
22Falu IK6216
23Tjalve IF Norrköping6014
24Turebergs FK5817
25Motala AIF5414
26IF Göta Karlstad5312
27Linköpings GIF4917
28Umedalens IF4710
IK Stål4710
Ärla IF4715
31Gefle IF4312
32Kyrkhults SK429
33Habo FIF-044113
IF Kville4112
35Trollhättan FIK4012
36Falkenbergs IK387
37Nyköpings BIS35.510
IK Norrköping FI35.510
39IF Hagen358
40Sundsvalls FI3410
41Öresund FK338
Hovslätts IK337
43FIK Färjestaden29.510
44Göteborgs KIK2910
45IK Lerum FI2810
46Trångsvikens IF267
47SK Bore255
FIF Gnistan255
Eskilstuna FI259
50IFK Sunne245
51Tranås AIF236
52Bromma IF217
IK Orient219
IF Vingarna213
55Östersunds GIF20.55
56Falköpings FIK205
IFK Lund207
58Kalmar SK194
59IK Sisu18.56
60IK Wilske183
Skellefteå AIK184
62Järvsö IF174
Karlskoga FI174
64Kongahälla AIK165
Ängelholms IF163
66IFK Göteborg144
Ljungby FIK143
Laholms IF143
69Danderyds SK136
70Alunda SK123
Stora Skedvi IK122
Valbo AIF123
73Råby-Rekarne FI114
Wärnamo SK113
Brattås CK113
76Timrå AIF103
IFK Tumba105
Stocksäters IF104
79KFUM Arvika92
Söderhamns IF95
Åhus FIK95
82Marieby GoIF82
Hälle IF83
Ystads IF82
IFK Umeå83
Rydö ASK82
87Eksjö Södra IK73
Väsby IK72
IK Westmannia72
90Säters IF62
Varbergs GIF62
Luleå FI62
Vallentuna FK62
Enköpings AI62
IK Hinden63
96Österhaninge IF52
Lidköpings IS52
IFK Halmstad51
IK Bergaström51
100Haparanda SKT4.54
101Tanums IF41
Kungsängen FK41
Lomma FIK42
Eslövs AI41
105Gottsunda IF31
Istrums SK32
Piteå IF33
Leksands FIK32
Sollefteå GIF31
Höörs IS31
IK Akele31
112Strömstads IF22
Örbyhus IF21
IFK Mora21
Tyresö FK21
IK Hakarpspojkarna21
Glanshammars IF22
118Hanvikens SK11
Klippans FK11
Strands IF11
Gällivare SK11
Håfreströms IF11
IFK Trelleborg11
Båstads GoIF11

Relaterade resultat
TävlingUte/InneKlassÅldersgr.GrenPlac.nameKlubbResultat
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UP17Ungdom4 km terräng 1Vasco VilacaVästerås FK12:44
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UP17Ungdom4 km terräng 2Abdikhalaq NoohUllevi FK20:50
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UP17Ungdom4 km terräng 3Yassin AbdiKungsängen FK13:00
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UP17Ungdom4 km terräng 4Ahmed AbdullahiUllevi FK13:04
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UP17Ungdom4 km terräng 5August MollénTjalve IF Norrköping13:16
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UP17Ungdom4 km terräng 6Gustav NorlanderÄrla IF13:23
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UP17UngdomLag 1Ullevi FK39:45
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UP17UngdomLag 2Spårvägens FK41:37
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UP17UngdomLag 3Högby IF41:41
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UP17UngdomLag 4Eskilstuna FI42:18
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UP17UngdomLag 5Ärla IF43:30
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UP17UngdomLag 6Huddinge AIS44:30
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UP16Ungdom4 km terräng 1Omar Mahamed IsmailHögby IF13:06
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UP16Ungdom4 km terräng 2Ludvig BjurelidHögby IF13:15
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UP16Ungdom4 km terräng 3Erik JälknäsTrollhättan FIK13:25
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UP16Ungdom4 km terräng 4Wilhelm OlofssonIFK Umeå13:30
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UP16Ungdom4 km terräng 5Simon ÅstotIFK Umeå13:35
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UP16Ungdom4 km terräng 6Johan EkbergHammarby IF13:39
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UP15Ungdom4 km terräng 1Emil Magnell MillánTjalve IF Norrköping13:11
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UP15Ungdom4 km terräng 2Anton AxelssonHässelby SK13:18
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UP15Ungdom4 km terräng 3Hassan AbdiqadirVästerås FK13:21
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UP15Ungdom4 km terräng 4Andreas CarlssonVäsby IK13:27
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UP15Ungdom4 km terräng 5Alexander BuchtSävedalens AIK13:42
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UP15Ungdom4 km terräng 6Omar NuurIFK Växjö13:50
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UP15UngdomLag1Hässelby SK42:29
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UP15UngdomLag2Sävedalens AIK44:16
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UP15UngdomLag3IFK Lidingö46:37
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UP15UngdomLag4Gottsunda IF48:03
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UF17Ungdom4 km terräng 1Mika SöderströmIFK Lidingö14:57
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UF17Ungdom4 km terräng 2Vilma JonssonIFK Lidingö15:02
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UF17Ungdom4 km terräng 3Emma MagnussonMölndals AIK15:15
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UF17Ungdom4 km terräng 4Linnea PalmFalu IK15:21
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UF17Ungdom4 km terräng 5Eleonora OlsmatsTurebergs FK15:26
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UF17Ungdom4 km terräng 6Julia SamuelssonHögby IF15:53
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UF17UngdomLag 1IFK Lidingö46:56
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UF17UngdomLag 2Umedalens IF53:04
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UF16Ungdom4 km terräng 1Amani IsmaelMalmö AI15:58
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UF16Ungdom4 km terräng 2Vy NguyenÄrla IF15:58
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UF16Ungdom4 km terräng 3Frida JensenIF Göta Karlstad16:00
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UF16Ungdom4 km terräng 4Hanna NäslundTrångsvikens IF16:15
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UF16Ungdom4 km terräng 5Hedvig LeijonhielmSpårvägens FK16:33
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UF16Ungdom4 km terräng 6Maria NovakTrångsvikens IF16:36
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UF15Ungdom4 km terräng 1Gaël de ConinckSävedalens AIK14:31
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UF15Ungdom4 km terräng 2Elsa WalleniusVästerås FK15:04
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UF15Ungdom4 km terräng 3Lovisa BivstedtHässelby SK15:34
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UF15Ungdom4 km terräng 4Linnea JohanssonIK Akele15:51
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UF15Ungdom4 km terräng 5Felicia NiklassonSävedalens AIK15:53
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UF15Ungdom4 km terräng 6Amanda IvehammarLinköpings GIF16:29
SM mångkamp Falun 10-11/9 2016UP17UngdomTiokamp1Edvin HagbergTurebergs FK6.603
SM mångkamp Falun 10-11/9 2016UP17UngdomTiokamp2Jonas RenzTjalve IF Norrköping6.195
SM mångkamp Falun 10-11/9 2016UP17UngdomTiokamp3Carl-Einar Söderström EskonniemiHellas FK5.814
SM mångkamp Falun 10-11/9 2016UP17UngdomTiokamp4Johan NordströmFalu IK5.450
SM mångkamp Falun 10-11/9 2016UP16UngdomTiokamp1Simon ThorIFK Märsta6.431
SM mångkamp Falun 10-11/9 2016UP16UngdomTiokamp2Carl BengtströmÖrgryte IS6.227
SM mångkamp Falun 10-11/9 2016UP16UngdomTiokamp3Tim SvantessonNyköpings BIS5.643
SM mångkamp Falun 10-11/9 2016UP16UngdomTiokamp4Emil UhlinFalu IK5.462
SM mångkamp Falun 10-11/9 2016UP16UngdomTiokamp5Felix Larsen NilssonÖrgryte IS5.415
SM mångkamp Falun 10-11/9 2016UP16UngdomTiokamp6Erik ThunqvistBromma IF3.914
SM mångkamp Falun 10-11/9 2016UP15UngdomÅttakamp1Carl af ForsellesHellas FK5.117
SM mångkamp Falun 10-11/9 2016UP15UngdomÅttakamp2Henrik RenzIK Norrköping FI4.639
SM mångkamp Falun 10-11/9 2016UP15UngdomÅttakamp3Otto NilssonIK Sisu4.577
SM mångkamp Falun 10-11/9 2016UP15UngdomÅttakamp4Theodor DuvertIFK Märsta4.500
SM mångkamp Falun 10-11/9 2016UP15UngdomÅttakamp5Carl HedinEksjö Södra IK4.464
SM mångkamp Falun 10-11/9 2016UP15UngdomÅttakamp6Benjamin TinglöfÄrla IF4.378
SM mångkamp Falun 10-11/9 2016UF17UngdomSjukamp1Ida ThunbergIK Stål5.440
SM mångkamp Falun 10-11/9 2016UF17UngdomSjukamp2Frida BergvallIFK Växjö4.698
SM mångkamp Falun 10-11/9 2016UF17UngdomSjukamp3Judith SjömanÖrgryte IS4.502
SM mångkamp Falun 10-11/9 2016UF17UngdomSjukamp4Johanna AnderssonIK Lerum FI4.266
SM mångkamp Falun 10-11/9 2016UF17UngdomSjukamp5Evelina BackeströmUmedalens IF3.561
SM mångkamp Falun 10-11/9 2016UF17UngdomSjukamp6Linnéa LindhLinköpings GIF3.020
SM mångkamp Falun 10-11/9 2016UF16UngdomSjukamp1Erika WärffMalmö AI5.319
SM mångkamp Falun 10-11/9 2016UF16UngdomSjukamp2Lovisa KarlssonHögby IF4.821
SM mångkamp Falun 10-11/9 2016UF16UngdomSjukamp3Ingrid HolmquistKFUM Örebro4.242
SM mångkamp Falun 10-11/9 2016UF16UngdomSjukamp4Amanda ErikssonSpårvägens FK3.763
SM mångkamp Falun 10-11/9 2016UF16UngdomSjukamp5Filippa StraumsnesTyresö FK3.744
SM mångkamp Falun 10-11/9 2016UF16UngdomSjukamp6Olivia KöhlerGällivare SK3.698
SM mångkamp Falun 10-11/9 2016UF15UngdomSexkamp1Klara RådboHammarby IF4.156
SM mångkamp Falun 10-11/9 2016UF15UngdomSexkamp2Helena CronstedtMalmö AI3.597
SM mångkamp Falun 10-11/9 2016UF15UngdomSexkamp3Feben TeweldeJärvsö IF3.575
SM mångkamp Falun 10-11/9 2016UF15UngdomSexkamp4Ebba HagerIK Lerum FI3.531
SM mångkamp Falun 10-11/9 2016UF15UngdomSexkamp5Amanda IvehammarLinköpings GIF3.524
SM mångkamp Falun 10-11/9 2016UF15UngdomSexkamp6Sandra Jonsson LorentssonÖrgryte IS3.502
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UP17Ungdom4x100 m 1IFK Helsingborg43.01
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UP17Ungdom4x100 m 2Örgryte IS43.29
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UP17Ungdom4x100 m 3Ullevi FK43.41
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UP17Ungdom4x100 m 4IF Göta Karlstad43.74
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UP17Ungdom4x100 m 5Täby IS44.15
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UP17Ungdom4x100 m 6Hammarby IF44.19
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UP17Ungdom1000 m stafett 1Örgryte IS1:59.23
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UP17Ungdom1000 m stafett 2IFK Helsingborg2:00.89
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UP17Ungdom1000 m stafett 3Turebergs FK2:02.17
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UP17Ungdom1000 m stafett 4IF Göta Karlstad2:03.31
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UP17Ungdom1000 m stafett 5Danderyds SK2:05.70
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UP17Ungdom1000 m stafett 6Örgryte IS2:05.99
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UP17Ungdom3x800 m 1Huddinge AIS5:59.96
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UP17Ungdom3x800 m 2Ullevi FK6:06.89
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UP17Ungdom3x800 m 3KFUM Örebro6:13.52
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UP17Ungdom3x800 m 4Örgryte IS6:16.80
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UP17Ungdom3x800 m 5Spårvägens FK6:25.13
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UP17Ungdom3x800 m 6IFK Lidingö6:35.30
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UP15Ungdom4x80 m 1Spårvägens FK36.11
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UP15Ungdom4x80 m 2Hammarby IF36.17
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UP15Ungdom4x80 m 3Malmö AI36.67
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UP15Ungdom4x80 m 4IFK Lidingö36.88
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UP15Ungdom4x80 m 5Sundsvalls FI37.39
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UP15Ungdom4x80 m 6Upsala IF37.71
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UP15Ungdom3x800 m 1Spårvägens FK6:23.87
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UP15Ungdom3x800 m 2Hässelby SK6:29.37
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UP15Ungdom3x800 m 3Sävedalens AIK6:36.30
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UP15Ungdom3x800 m 4IFK Lidingö6:47.01
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UP15Ungdom3x800 m 5IF Kville7:04.68
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UP15Ungdom3x800 m 6Hammarby IF7:09.44
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UF17Ungdom4x100 m 1Huddinge AIS48.23
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UF17Ungdom4x100 m 2Upsala IF48.28
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UF17Ungdom4x100 m 3Mölndals AIK48.36
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UF17Ungdom4x100 m 4Hammarby IF48.45
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UF17Ungdom4x100 m 5IK Orient48.69
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UF17Ungdom4x100 m 6Spårvägens FK48.87
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UF17Ungdom1000 m stafett 1Spårvägens FK2:19.05
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UF17Ungdom1000 m stafett 2Huddinge AIS2:19.93
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UF17Ungdom1000 m stafett 3Täby IS2:20.23
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UF17Ungdom1000 m stafett 4Västerås FK2:21.39
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UF17Ungdom1000 m stafett 5Malmö AI2:21.81
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UF17Ungdom1000 m stafett 6Örgryte IS2:22.29
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UF17Ungdom3x800 m 1IFK Lidingö7:01.63
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UF17Ungdom3x800 m 2Trångsvikens IF7:10.11
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UF17Ungdom3x800 m 3Täby IS7:10.77
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UF17Ungdom3x800 m 4Umedalens IF7:27.59
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UF17Ungdom3x800 m 5Motala AIF7:34.06
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UF17Ungdom3x800 m 6Hässelby SK7:35.51
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UF15Ungdom4x80 m 1Hammarby IF38.19
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UF15Ungdom4x80 m 2KFUM Örebro39.44
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UF15Ungdom4x80 m 3Malmö AI39.59
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UF15Ungdom4x80 m 4Täby IS39.62
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UF15Ungdom4x80 m 5IFK Lidingö40.03
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UF15Ungdom4x80 m 6Örgryte IS40.12
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UF15Ungdom3x800 m 1Västerås FK7:06.33
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UF15Ungdom3x800 m 2Sävedalens AIK7:07.38
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UF15Ungdom3x800 m 3IFK Lidingö7:25.69
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UF15Ungdom3x800 m 4Bromma IF7:38.53
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UF15Ungdom3x800 m 5Turebergs FK7:40.24
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UF15Ungdom3x800 m 6Spårvägens FK7:45.43
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17Ungdom100 m 1Henrik LarssonIF Göta Karlstad10.73
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17Ungdom100 m 2Michael NyabakoIFK Helsingborg10.84
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17Ungdom100 m 3Anton BengtssonUllevi FK11.10
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17Ungdom100 m 4Alexander AndreassonÖrgryte IS11.33
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17Ungdom100 m 5Emil NilssonHabo FIF-0411.35
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17Ungdom100 m 6Erik JohanssonVarbergs GIF11.38
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17Ungdom200 m 1Henrik LarssonIF Göta Karlstad21.32
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17Ungdom200 m 2Michael NyabakoIFK Helsingborg21.83
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17Ungdom200 m 3Anton BengtssonUllevi FK22.39
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17Ungdom200 m 4Alexander AndreassonÖrgryte IS23.00
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17Ungdom200 m 5Amadou JallowIK Stål23.15
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17Ungdom200 m 6Johan CarlssonTrollhättan FIK23.44
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17Ungdom400 m 1Kasper KadestålÖresund FK49.68
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17Ungdom400 m 2Arvid GustafssonUpsala IF50.77
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17Ungdom400 m 3Johan AlsingÖstersunds GIF51.38
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17Ungdom400 m 4Arvid FribergDanderyds SK51.85
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17Ungdom400 m 5Johan CarlssonTrollhättan FIK52.55
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17Ungdom400 m 6Emil WintherTurebergs FK52.87
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17Ungdom800 m 1Iyuel AyeleHuddinge AIS1:56.14
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17Ungdom800 m 2Edvin HagbergTurebergs FK1:57.56
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17Ungdom800 m 3Mathias SöderKongahälla AIK1:58.85
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17Ungdom800 m 4Jonathan BergdahlHuddinge AIS2:00.03
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17Ungdom800 m 5Anton LedellHuddinge AIS2:01.02
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17Ungdom800 m 6Jonathan GustafssonKFUM Örebro2:05.54
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17Ungdom1500 m 1Iyuel AyeleHuddinge AIS4:08.45
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17Ungdom1500 m 2Ahmed AbdullahiUllevi FK4:09.12
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17Ungdom1500 m 3Abdikhalaq NoohUllevi FK4:15.08
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17Ungdom1500 m 4Mathias SöderKongahälla AIK4:16.36
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17Ungdom1500 m 5Michael WeldayStocksäters IF4:16.43
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17Ungdom1500 m 6Berhe KidaneEskilstuna FI4:16.51
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17Ungdom3000 m 1Ahmed AbdullahiUllevi FK9:02.89
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17Ungdom3000 m 2Abdikhalaq NoohUllevi FK9:03.57
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17Ungdom3000 m 3Iyuel AyeleHuddinge AIS9:08.36
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17Ungdom3000 m 4August MollénTjalve IF Norrköping9:10.78
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17Ungdom3000 m 5Berhe KidaneEskilstuna FI9:26.53
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17Ungdom3000 m 6Gustaf NorlanderÄrla IF9:38.95
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17Ungdom2000 m hinder 1August MollénTjalve IF Norrköping6:18.92
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17Ungdom2000 m hinder 2Olof SilvanderIFK Lidingö6:24.34
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17Ungdom2000 m hinder 3Gustaf NorlanderÄrla IF6:43.81
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17Ungdom2000 m hinder 4Nils ÖbergIFK Lidingö6:48.52
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17Ungdom2000 m hinder 5Ahmed RooblesSävedalens AIK7:15.60
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17Ungdom110 m häck 1Joel BengtssonIFK Helsingborg14.00w
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17Ungdom110 m häck 2Anton BertilssonHabo FIF-0414.51w
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17Ungdom110 m häck 3Erik OrrellÖstersunds GIF15.22w
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17Ungdom110 m häck 4Jacob LenzIFK Lund15.39w
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17Ungdom110 m häck 5Nikolai KronmannSöderhamns IF15.50w
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17Ungdom110 m häck 6Markus LundborgUllevi FK15.91w
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17Ungdom300 m häck 1Arvid GustafssonUpsala IF38.27
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17Ungdom300 m häck 2Anton BertilssonHabo FIF-0438.71
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17Ungdom300 m häck 3Jonas RenzTjalve IF Norrköping38.90
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17Ungdom300 m häck 4Jacob LenzIFK Lund41.45
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17Ungdom300 m häck 5Viggo HahnssonÖrgryte IS41.51
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17UngdomHöjd 1Simon WiklundIK Wilske2.03
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17UngdomHöjd 2Tom JohanssonKFUM Örebro1.93
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17UngdomHöjd 3Anton OlssonFIK Färjestaden1.93
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17UngdomHöjd 4Edvin HagbergTurebergs FK1.89
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17UngdomHöjd 5Anton LedellHuddinge AIS1.84
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17UngdomStav 1Tom JohanssonKFUM Örebro4.40
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17UngdomStav 2Adam BengtssonUllevi FK4.23
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17UngdomStav 3Anton OlssonFIK Färjestaden4.13
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17UngdomStav 4Martin ForsbergHammarby IF4.13
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17UngdomStav 5Filip AnellIK Ymer4.13
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17UngdomStav 6Carl-Einar Söderström EskonniemiHellas FK3.99
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17UngdomLängd 1Jonas RenzTjalve IF Norrköping6.79/+1.7
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17UngdomLängd 2Carl-Einar Söderström EskonniemiHellas FK6.70w/+2.4
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17UngdomLängd 3Markus LidmanHälle IF6.65/-0.9
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17UngdomLängd 4Oskar ErixonIK Westmannia6.65/+2.0
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17UngdomLängd 5Axel Jeske MagnussonSävedalens AIK6.57/+1.9
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17UngdomLängd 6Albin MånssonIFK Växjö6.52/+1.3
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17UngdomTresteg 1Markus LundborgUllevi FK13.94w/+2.1
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17UngdomTresteg 2Linus BertilssonÖrgryte IS13.67/+1.4
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17UngdomTresteg 3Chakkrit ChanprakhonFIK Färjestaden13.44/+1.1
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17UngdomTresteg 4Thomas Rydh-SternbeckÖsterhaninge IF13.25/+1.2
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17UngdomTresteg 5Magnus PedersénIFK Göteborg13.03/+1.1
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17UngdomTresteg 6Erik AnderssonSävedalens AIK12.29/+1.3
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17UngdomKula 1Patrik LindstedtHässelby SK17.31
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17UngdomKula 2August BergstrandUllevi FK16.52
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17UngdomKula 3Alexander SjögrenKalmar SK16.46
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17UngdomKula 4Emil NilssonHabo FIF-0415.88
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17UngdomKula 5Sigge DanielssonFIK Färjestaden12.41
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17UngdomDiskus 1Alexander SjögrenKalmar SK54.44
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17UngdomDiskus 2Patrik LindstedtHässelby SK52.01
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17UngdomDiskus 3Lukas HamrinTimrå AIF47.58
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17UngdomDiskus 4Emil NilssonHabo FIF-0443.71
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17UngdomDiskus 5Anton OlssonFIK Färjestaden42.80
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17UngdomDiskus 6Sigge DanielssonFIK Färjestaden37.19
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17UngdomSlägga 1August BergstrandUllevi FK69.68
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17UngdomSlägga 2Patrik LindstedtHässelby SK67.31
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17UngdomSlägga 3Alexander SjögrenKalmar SK56.32
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17UngdomSpjut 1Gustav LiljebladMölndals AIK62.96
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17UngdomSpjut 2Anton OlssonFIK Färjestaden56.60
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17UngdomSpjut 3Lukas HamrinTimrå AIF53.58
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP17UngdomSpjut 4Victor WibergIK Stål49.04
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17Ungdom100 m 1Amanda HanssonHässelby SK11.99
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17Ungdom100 m 2Ida ThunbergIK Stål12.16
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17Ungdom100 m 3Linn BäcklinIF Göta Karlstad12.23
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17Ungdom100 m 4Hanna AxelssonUpsala IF12.25
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17Ungdom100 m 5Victoria Almerén HanssonHammarby IF12.28
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17Ungdom100 m 6Lisa DahlströmIK Orient12.57
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17Ungdom200 m 1Saga BernerydSpårvägens FK25.29
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17Ungdom200 m 2Lisa DahlströmIK Orient25.32
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17Ungdom200 m 3Hanna AxelssonUpsala IF25.85
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17Ungdom200 m 4Caroline NilssonGöteborgs KIK25.92
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17Ungdom200 m 5Ellinor KleivenSävedalens AIK26.70
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17Ungdom400 m 1Martina WinbergMölndals AIK57.81
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17Ungdom400 m 2Celina ReichardtSpårvägens FK58.04
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17Ungdom400 m 3Julia FriskIFK Växjö58.06
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17Ungdom400 m 4Caroline NilssonGöteborgs KIK58.43
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17Ungdom400 m 5Sara HermanssonHuddinge AIS60.18
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17Ungdom400 m 6Lovisa Glavare KarlssonTäby IS60.83
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17Ungdom800 m 1Mika SöderströmIFK Lidingö2:15.67
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17Ungdom800 m 2Beatrice BrinkIF Kville2:16.10
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17Ungdom800 m 3Emma MagnussonMölndals AIK2:17.84
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17Ungdom800 m 4Sara DädebyHovslätts IK2:18.61
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17Ungdom800 m 5Julia SamuelssonHögby IF2:22.16
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17Ungdom800 m 6Amanda JacobssonIFK Trelleborg2:24.20
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17Ungdom1500 m 1Mika SöderströmIFK Lidingö4:46.53
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17Ungdom1500 m 2Emma MagnussonMölndals AIK4:46.67
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17Ungdom1500 m 3Beatrice BrinkIF Kville4:46.68
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17Ungdom1500 m 4Sara DädebyHovslätts IK4:55.27
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17Ungdom1500 m 5Julia SamuelssonHögby IF4:55.83
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17Ungdom1500 m 6Linnea SmalströmSävedalens AIK5:13.36
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17Ungdom3000 m 1Sara GunnarssonMölndals AIK10:47.35
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17Ungdom3000 m 2Linnea SmalströmSävedalens AIK11:02.53
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17Ungdom3000 m 3Eleonora OlsmatsTurebergs FK11:17.18
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17Ungdom3000 m 4Stina JohanssonTranås AIF11:28.25
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17Ungdom3000 m 5Fanny Åhl NorlingIF Kville12:00.03
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17Ungdom1500 m hinder 1Sara GunnarssonMölndals AIK5:09.27
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17Ungdom1500 m hinder 2Julia SamuelssonHögby IF5:12.42
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17Ungdom1500 m hinder 3Linnea DennerporthTurebergs FK5:30.68
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17Ungdom1500 m hinder 4Stina JohanssonTranås AIF5:40.54
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17Ungdom1500 m hinder 5Linnea ÅbergIK Lerum FI6:28.88
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17Ungdom100 m häck 1Amanda HanssonHässelby SK13.53w
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17Ungdom100 m häck 2Victoria Almerén HanssonHammarby IF13.87w
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17Ungdom100 m häck 3Alma KilpeläinenLjungby FIK14.85w
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17Ungdom100 m häck 4Astrid LeesBrattås CK15.32w
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17Ungdom100 m häck 5Frida WistforsLinköpings GIF15.52w
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17Ungdom100 m häck 6Elin BärjegårdLeksands FIK15.65w
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17Ungdom300 m häck 1Celina ReichardtSpårvägens FK43.47
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17Ungdom300 m häck 2Ida ThunbergIK Stål43.59
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17Ungdom300 m häck 3Martina WinbergMölndals AIK45.26
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17Ungdom300 m häck 4Linnea VolmerdalHovslätts IK47.57
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17Ungdom300 m häck 5Mathilda JerpdahlVallentuna FK48.07
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17Ungdom300 m häck 6Alexandra WibergMalmö AI48.42
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17UngdomHöjd 1Maja NilssonMotala AIF1.78
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17UngdomHöjd 2Filippa GunnarssonLaholms IF1.71
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17UngdomHöjd 3Linnea JönssonIFK Helsingborg1.68
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17UngdomHöjd 4Sanna PetterssonÖstersunds GIF1.64
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17UngdomHöjd 5Frida BergvallIFK Växjö1.64
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17UngdomHöjd 6Ida GustavssonIstrums SK1.60
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17UngdomStav 1Lisa GunnarssonHässelby SK4.24
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17UngdomStav 2Linnea JönssonIFK Helsingborg3.74
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17UngdomStav 3Hanna ViklundUmedalens IF3.64
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17UngdomStav 4Frida BergvallIFK Växjö3.41
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17UngdomStav 5Sophie OhlssonLuleå FI3.11
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17UngdomStav 6Ebba CarlssonIK Hinden2.96
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17UngdomLängd 1Ida ThunbergIK Stål5.91w/+3.0
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17UngdomLängd 2Amanda HanssonHässelby SK5.88/-0.1
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17UngdomLängd 3Karolina SvenssonMarieby GoIF5.75/-0.3
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17UngdomLängd 4Alexandra WibergMalmö AI5.55/+1.5
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17UngdomLängd 5Judith SjömanÖrgryte IS5.48/+1.3
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17UngdomLängd 6Johanna AnderssonIK Lerum FI5.44/+0.1
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17UngdomTresteg 1Fatima KonéUllevi FK12.46/+2.0
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17UngdomTresteg 2Klara EkelundKA 2 IF12.11/+1.3
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17UngdomTresteg 3Johanna AnderssonIK Lerum FI11.77w/+2.3
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17UngdomTresteg 4Lizzie HagerUllevi FK11.69/+1.8
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17UngdomTresteg 5Julia OlanderKA 2 IF11.56/+1.3
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17UngdomTresteg 6Emelina WirebroMotala AIF11.26/+0.4
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17UngdomKula 1Ida OlssonIF Hagen15.04
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17UngdomKula 2Frida BergvallIFK Växjö14.63
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17UngdomKula 3Ida StenbäckSK Bore13.98
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17UngdomKula 4Amanda LejrosKFUM Örebro13.76
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17UngdomKula 5Nicole RidegårdIFK Helsingborg12.52
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17UngdomKula 6Hanna BorgemyrTrollhättan FIK12.43
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17UngdomDiskus 1Ida StenbäckSK Bore42.47
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17UngdomDiskus 2Ida OlssonIF Hagen40.82
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17UngdomDiskus 3Linnea JönssonIFK Helsingborg38.84
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17UngdomDiskus 4Nicole RidegårdIFK Helsingborg38.60
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17UngdomDiskus 5Emelie GerdsdorffTimrå AIF37.52
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17UngdomDiskus 6Evelina EklundIK Hinden36.78
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17UngdomSlägga 1Cecilia LarssonIFK Växjö58.81
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17UngdomSlägga 2Ida StenbäckSK Bore54.99
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17UngdomSlägga 3Evelina EklundIK Hinden54.11
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17UngdomSlägga 4Ida OlssonIF Hagen54.07
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17UngdomSlägga 5Amanda AasaHabo FIF-0453.47
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17UngdomSlägga 6Amanda LejrosKFUM Örebro52.72
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17UngdomSpjut 1Amanda NilssonLaholms IF46.78
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17UngdomSpjut 2Ida ThunbergIK Stål44.45
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17UngdomSpjut 3Anna NogolovaUmedalens IF38.75
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17UngdomSpjut 4Frida BergvallIFK Växjö35.09
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17UngdomSpjut 5Daniella EkströmÖrbyhus IF34.98
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF17UngdomSpjut 6Hanna BorgemyrTrollhättan FIK33.95
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16Ungdom100 m 1Linus KapstadUmedalens IF10.89w
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16Ungdom100 m 2Ahmed BahaaHuddinge AIS11.07w
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16Ungdom100 m 3Vidar StenqvistTäby IS11.11w
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16Ungdom100 m 4Omar ChaabanIFK Helsingborg11.14w
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16Ungdom100 m 5Emil SandströmSöderhamns IF11.37w
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16Ungdom100 m 6Isak KristensenUllevi FK11.37w
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16Ungdom200 m 1Vidar StenqvistTäby IS22.50
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16Ungdom200 m 2Ludvig BrorssonFalköpings FIK22.87
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16Ungdom200 m 3Adam Elhendy GunnarssonKarlskoga FI22.94
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16Ungdom200 m 4Isak KristensenUllevi FK23.06
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16Ungdom200 m 5Glody NgomaIFK Göteborg23.59
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16Ungdom200 m 6Hampus LiljaKlippans FK23.75
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16Ungdom400 m 1Adam Elhendy GunnarssonKarlskoga FI51.04
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16Ungdom400 m 2Sebastian NwosuTäby IS52.09
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16Ungdom400 m 3Mose HusseinEskilstuna FI52.24
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16Ungdom400 m 4Alexander LarssonKFUM Örebro52.74
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16Ungdom400 m 5Viktor BergkvistLinköpings GIF54.03
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16Ungdom400 m 6Simon StrandHögby IF54.23
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16Ungdom800 m 1Omar Mahamed IsmailHögby IF1:59.06
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16Ungdom800 m 2Eric KällmanIK Ymer1:59.50
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16Ungdom800 m 3Erik JälknäsTrollhättan FIK1:59.73
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16Ungdom800 m 4Isak LefvertSpårvägens FK2:00.51
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16Ungdom800 m 5Alexander LarssonKFUM Örebro2:01.95
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16Ungdom800 m 6Jonathan SkagerbergIK Lerum FI2:03.25
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16Ungdom1500 m 1Erik JälknäsTrollhättan FIK4:08.23
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16Ungdom1500 m 2Omar Mahamed IsmailHögby IF4:12.66
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16Ungdom1500 m 3Eric KällmanIK Ymer4:14.65
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16Ungdom1500 m 4Hannes HejdebäckGefle IF4:21.29
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16Ungdom1500 m 5Johan EkbergHammarby IF4:26.68
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16Ungdom1500 m 6Linus NilssenIF Hagen4:31.42
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16Ungdom3000 m 1Omar Mahamed IsmailHögby IF9:03.01
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16Ungdom3000 m 2Ludvig BjurelidHögby IF9:04.02
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16Ungdom3000 m 3Eric KällmanIK Ymer9:05.91
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16Ungdom3000 m 4Linus NilssenIF Hagen9:28.79
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16Ungdom3000 m 5Linus NäslundÄrla IF9:30.15
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16Ungdom3000 m 6Johan EkbergHammarby IF9:34.18
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16Ungdom2000 m hinder 1Ludvig BjurelidHögby IF6:18.22
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16Ungdom2000 m hinder 2Carl JälknäsTrollhättan FIK6:31.79
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16Ungdom2000 m hinder 3Johan EkbergHammarby IF6:35.86
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16Ungdom2000 m hinder 4Linus NäslundÄrla IF6:36.39
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16Ungdom2000 m hinder 5Abdirahman AliUllevi FK6:46.31
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16Ungdom2000 m hinder 6Erik BoethiusKongahälla AIK6:47.59
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16Ungdom110 m häck 1Linus KapstadUmedalens IF14.22w
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16Ungdom110 m häck 2Melker GustavssonIF Göta Karlstad14.85w
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16Ungdom110 m häck 3Philip StömneValbo AIF15.43w
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16Ungdom110 m häck 4Joakim WadsteinTjalve IF Norrköping15.43w
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16Ungdom110 m häck 5Albin AnderssonIFK Lidingö15.85w
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16Ungdom110 m häck 6Hussein NaseriHaparanda SKT15.97w
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16Ungdom300 m häck 1Carl BengtströmÖrgryte IS37.77
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16Ungdom300 m häck 2Felix Larsen NilssonÖrgryte IS40.29
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16Ungdom300 m häck 3Nils PerssonSundsvalls FI40.58
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16Ungdom300 m häck 4Philip StömneValbo AIF41.84
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16Ungdom300 m häck 5Mikael LundquistHuddinge AIS41.91
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16Ungdom300 m häck 6Vilgot DahlLidköpings IS42.16
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16UngdomHöjd 1Joakim WadsteinTjalve IF Norrköping1.95
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16UngdomHöjd 2Samuel FranssonMalmö AI1.88
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16UngdomHöjd 3Leo BergströmTäby IS1.88
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16UngdomHöjd 4Carl WindmarBromma IF1.84
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16UngdomHöjd 5Albin WågsäterMalmö AI1.84
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16UngdomHöjd =6Tim SvantessonNyköpings BIS1.74
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16UngdomHöjd =6Hussein NaseriHaparanda SKT1.74
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16UngdomStav 1Simon ThorIFK Märsta4.38
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16UngdomStav 2Tomas JohanssonKFUM Örebro4.08
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16UngdomStav 3Gustav MagnussonNyköpings BIS4.03
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16UngdomStav 4William RydinUllevi FK3.73
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16UngdomStav 5Albin AnderssonIFK Lidingö3.46
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16UngdomStav 6Jacob PalmerstedtHammarby IF3.31
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16UngdomLängd 1Samuel LestanderIFK Göteborg6.59/+0.1
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16UngdomLängd 2Ludvig BrorssonFalköpings FIK6.57/-0.2
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16UngdomLängd 3Philip LudwigsDanderyds SK6.45/+0.1
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16UngdomLängd 4Adam Elhendy GunnarssonKarlskoga FI6.27/+0.9
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16UngdomLängd 5Felix PrinsHammarby IF6.24/0.0
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16UngdomLängd 6Ludvig JönssonIFK Växjö6.19/+0.1
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16UngdomTresteg 1Tim SvantessonNyköpings BIS13.58/+0.4
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16UngdomTresteg 2Carl BengtströmÖrgryte IS13.24/+0.1
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16UngdomTresteg 3Tobias CarlrydÖrgryte IS13.18/+0.6
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16UngdomTresteg 4Gustav MagnussonNyköpings BIS12.82/+1.0
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16UngdomTresteg 5Jesper SimonssonIK Orient12.51/+0.8
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16UngdomTresteg 6Linus Tegenborg SjöströmUmedalens IF12.20/+0.1
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16UngdomKula 1Ragnar CarlssonFalu IK17.14
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16UngdomKula 2Lukas BjörningerTurebergs FK14.33
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16UngdomKula 3Simon ThorIFK Märsta14.29
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16UngdomKula 4Alex WismeIFK Växjö13.61
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16UngdomKula 5Alex OlssonKyrkhults SK13.57
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16UngdomKula 6Sebastian LöschnerHuddinge AIS13.37
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16UngdomDiskus 1Ragnar CarlssonFalu IK53.10
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16UngdomDiskus 2Simon ThorIFK Märsta43.52
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16UngdomDiskus 3Simon LanngrenSävedalens AIK40.08
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16UngdomDiskus 4Sebastian LöschnerHuddinge AIS39.89
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16UngdomDiskus 5Simon Bjärnlöf SegerlindEksjö Södra IK35.44
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16UngdomDiskus 6Hannes ForslundPiteå IF35.15
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16UngdomSlägga 1Ragnar CarlssonFalu IK75.43
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16UngdomSlägga 2Philip FabianUllevi FK58.54
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16UngdomSlägga 3Ivar MoisanderHuddinge AIS54.88
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16UngdomSlägga 4Simon Bjärnlöf SegerlindEksjö Södra IK42.59
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16UngdomSlägga 5Carl WidenholmHellas FK38.53
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16UngdomSpjut 1Carl WidenholmHellas FK63.34
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16UngdomSpjut 2Alex WismeIFK Växjö57.88
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16UngdomSpjut 3Simon ThorIFK Märsta55.96
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16UngdomSpjut 4Otto SundellSöderhamns IF50.86
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16UngdomSpjut 5Emil UhlinFalu IK49.70
USM Vellinge 5-7/8 2016UP16UngdomSpjut 6Hannes ForslundPiteå IF45.73
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15Ungdom80 m 1Bimo SoenarsoMalmö AI9.09
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15Ungdom80 m 2Erik JohanssonUllevi FK9.44
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15Ungdom80 m 3Rasmus HugossonKFUM Örebro9.46
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15Ungdom80 m 4Imran LerneboSpårvägens FK9.48
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15Ungdom80 m 5Emil PerssonSundsvalls FI9.68
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15Ungdom80 m 6Caleb ConableMalmö AI9.90
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15Ungdom300 m 1Albert NygrenUpsala IF36.10
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15Ungdom300 m 2Bimo SoenarsoMalmö AI36.75
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15Ungdom300 m 3Emil PerssonSundsvalls FI36.85
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15Ungdom300 m 4Imran LerneboSpårvägens FK37.10
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15Ungdom300 m 5William SanderMölndals AIK37.35
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15Ungdom300 m 6Elias LindahlTäby IS37.56
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15Ungdom800 m 1Albert NygrenUpsala IF1:58.04
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15Ungdom800 m 2Josef WallenlindMölndals AIK1:58.76
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15Ungdom800 m 3Anton AxelssonHässelby SK2:01.14
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15Ungdom800 m 4Omar NuurIFK Växjö2:02.30
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15Ungdom800 m 5Gustav GahneSpårvägens FK2:02.90
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15Ungdom800 m 6David CannmoTrollhättan FIK2:03.06
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15Ungdom2000 m 1Omar NuurIFK Växjö5:45.92
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15Ungdom2000 m 2Alexander BuchtSävedalens AIK5:48.20
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15Ungdom2000 m 3Emil Magnell MillánTjalve IF Norrköping5:50.59
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15Ungdom2000 m 4Hassan AbdiqadirVästerås FK5:59.82
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15Ungdom2000 m 5Johan FribergHässelby SK6:13.02
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15Ungdom2000 m 6Michael NordahlYstads IF6:14.08
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15Ungdom1500 m hinder 1Omar NuurIFK Växjö4:31.32
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15Ungdom1500 m hinder 2David CannmoTrollhättan FIK4:40.90
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15Ungdom1500 m hinder 3Alexander BuchtSävedalens AIK4:41.44
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15Ungdom1500 m hinder 4Anton AxelssonHässelby SK4:44.36
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15Ungdom1500 m hinder 5Hassan AbdiqadirVästerås FK4:44.51
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15Ungdom1500 m hinder 6Melker ForsbergGlanshammars IF4:49.71
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15Ungdom80 m häck 1Carl af ForsellesHellas FK10.74
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15Ungdom80 m häck 2Thomas JonesKyrkhults SK10.79
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15Ungdom80 m häck 3Johan ClaesonTranås AIF11.02
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15Ungdom80 m häck 4Victor GustafssonLinköpings GIF11.23
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15Ungdom80 m häck 5Gabriel GunnarssonIF Göta Karlstad11.56
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15Ungdom80 m häck 6Henrik RenzIK Norrköping FI20.17
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15Ungdom300 m häck 1Johan ClaesonTranås AIF39.31
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15Ungdom300 m häck 2Albin HedénKFUM Arvika40.44
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15Ungdom300 m häck 3Albin WägmarkSpårvägens FK41.37
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15Ungdom300 m häck 4William SanderMölndals AIK42.76
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15Ungdom300 m häck 5Jesper LarssonUllevi FK43.06
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15Ungdom300 m häck 6Melker ManneUllevi FK44.67
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15UngdomHöjd 1Carl af ForsellesHellas FK2.01
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15UngdomHöjd 2Elias SahlinHellas FK1.97
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15UngdomHöjd 3Oliver EricssonAlunda SK1.89
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15UngdomHöjd =4Henrik RenzIK Norrköping FI1.75
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15UngdomHöjd =4Otto NilssonIK Sisu1.75
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15UngdomHöjd 6Theodor DuvertIFK Märsta1.75
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15UngdomStav 1Carl af ForsellesHellas FK3.96
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15UngdomStav 2Benjamin TinglöfÄrla IF3.91
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15UngdomStav 3Henrik RenzIK Norrköping FI3.61
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15UngdomStav 4Karl JohanssonStocksäters IF3.54
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15UngdomStav 5Otto NilssonIK Sisu3.54
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15UngdomStav 6Erik HanellStocksäters IF3.47
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15UngdomLängd 1Carl af ForsellesHellas FK6.66/+0.3
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15UngdomLängd 2Rasmus HugossonKFUM Örebro6.40/0.0
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15UngdomLängd 3Elias SahlinHellas FK6.26/+0.6
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15UngdomLängd 4Henrik RenzIK Norrköping FI6.20/+0.3
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15UngdomLängd 5Caleb ConableMalmö AI6.19/+0.8
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15UngdomLängd 6Favour ChidisonUllevi FK6.01/+0.1
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15UngdomTresteg 1Carl af ForsellesHellas FK14.07/+0.3
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15UngdomTresteg 2Thomas JonesKyrkhults SK13.73/0.0
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15UngdomTresteg 3Favour ChidisonUllevi FK13.19/0.0
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15UngdomTresteg 4Rasmus HugossonKFUM Örebro12.99/+0.1
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15UngdomTresteg 5Oskar WeidenholmMölndals AIK12.56/0.0
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15UngdomTresteg 6Isak HejdenbergÖrgryte IS12.39/0.0
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15UngdomKula 1Danijel MilenkovicFIF Gnistan16.07
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15UngdomKula 2Erik BengtssonMalmö AI14.67
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15UngdomKula 3Victor WisénUpsala IF14.30
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15UngdomKula 4Filip SörmanderIK Sisu13.76
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15UngdomKula 5Johannes LiliusHuddinge AIS13.63
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15UngdomKula 6Arvid Mägi TheorinIF Kville13.52
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15UngdomDiskus 1Arvid Mägi TheorinIF Kville51.61
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15UngdomDiskus 2Johannes LiliusHuddinge AIS48.73
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15UngdomDiskus 3Danijel MilenkovicFIF Gnistan47.28
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15UngdomDiskus 4Erik BengtssonMalmö AI45.90
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15UngdomDiskus 5Victor WisénUpsala IF44.45
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15UngdomDiskus 6Emil HolmRåby-Rekarne FI43.48
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15UngdomSlägga 1William LanndalenIK Ymer51.83
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15UngdomSlägga 2Emil HolmRåby-Rekarne FI46.98
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15UngdomSlägga 3Danijel MilenkovicFIF Gnistan45.24
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15UngdomSlägga 4Johannes LiliusHuddinge AIS44.71
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15UngdomSlägga 5Victor WisénUpsala IF36.07
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15UngdomSpjut 1William LanndalenIK Ymer52.40
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15UngdomSpjut 2Pontus HagmanLinköpings GIF47.93
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15UngdomSpjut 3Otto NilssonIK Sisu46.57
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15UngdomSpjut 4Jakob GrönlundSollefteå GIF45.88
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15UngdomSpjut 5Pontus LundqvistSundsvalls FI45.49
USM Vellinge 5-7/8 2016UP15UngdomSpjut 6Theodor DuvertIFK Märsta43.78
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16Ungdom100 m 1Greta DeltinHammarby IF12.12
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16Ungdom100 m 2Jonna ClaessonStora Skedvi IK12.23
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16Ungdom100 m 3Gabriella HolmströmUpsala IF12.25
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16Ungdom100 m 4Madeleine WinbergMölndals AIK12.32
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16Ungdom100 m 5Emmy SmedbergKA 2 IF12.52
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16Ungdom100 m 6Linda ErikssonHuddinge AIS13.18
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16Ungdom200 m 1Jonna ClaessonStora Skedvi IK25.09w
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16Ungdom200 m 2Gabriella HolmströmUpsala IF25.33w
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16Ungdom200 m 3Emmy SmedbergKA 2 IF25.54w
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16Ungdom200 m 4Linnea WijkIK Lerum FI26.13w
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16Ungdom200 m 5Kajsa ErikssonHuddinge AIS26.19w
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16Ungdom200 m 6Clara AugustssonIK Ymer26.34w
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16Ungdom400 m 1Virva RylanderVästerås FK59.38
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16Ungdom400 m 2Matilda HallströmGöteborgs KIK59.82
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16Ungdom400 m 3Ide IlesoUllevi FK60.69
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16Ungdom400 m 4Alexandra PekicÖrgryte IS61.59
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16Ungdom400 m 5Ebba Jernmark BurrowsHälle IF62.43
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16Ungdom800 m 1Cornelia AlmTäby IS2:20.99
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16Ungdom800 m 2Lovisa EllströmIF Göta Karlstad2:21.15
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16Ungdom800 m 3Vilma HultströmHammarby IF2:22.20
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16Ungdom800 m 4Filippa HörnbergHässelby SK2:32.73
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16Ungdom1500 m 1Hanna NäslundTrångsvikens IF4:52.15
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16Ungdom1500 m 2Thea NorlundSkellefteå AIK4:52.88
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16Ungdom1500 m 3Emilia BentayebTäby IS4:57.23
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16Ungdom1500 m 4Emily FielderMotala AIF5:02.93
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16Ungdom1500 m 5Linn Alness-BorgIFK Lidingö5:03.45
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16Ungdom1500 m 6Linnéa SennströmHässelby SK5:14.69
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16Ungdom3000 m 1Emily FielderMotala AIF10:46.32
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16Ungdom3000 m 2Linnéa SennströmHässelby SK10:47.90
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16Ungdom3000 m 3Clara EkmanLidköpings IS11:06.08
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16Ungdom3000 m 4Lisa WilhelmssonIFK Växjö11:57.77
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16Ungdom1500 m hinder 1Hanna NäslundTrångsvikens IF5:11.20
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16Ungdom1500 m hinder 2Thea NorlundSkellefteå AIK5:12.30
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16Ungdom1500 m hinder 3Emilia BentayebTäby IS5:21.23
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16Ungdom1500 m hinder 4Frida JohanssonKarlskoga FI5:29.59
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16Ungdom1500 m hinder 5Lisa WilhelmssonIFK Växjö5:29.68
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16Ungdom1500 m hinder 6Hedvig LeijonhielmSpårvägens FK5:52.04
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16Ungdom100 m häck 1Emmy SmedbergKA 2 IF14.21
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16Ungdom100 m häck 2Lovisa KarlssonHögby IF14.52
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16Ungdom100 m häck 3Melisa ZilicFalu IK15.13
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16Ungdom100 m häck 4Izabella RipswedenIFK Tumba15.57
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16Ungdom100 m häck 5Alva von GerberHuddinge AIS15.71
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16Ungdom300 m häck 1Erika WärffMalmö AI44.12
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16Ungdom300 m häck 2Lea AndersenTäby IS44.73
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16Ungdom300 m häck 3Alice KjellanderGöteborgs KIK45.41
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16Ungdom300 m häck 4Therese NätstrandÖrgryte IS45.42
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16Ungdom300 m häck 5Ebba Jernmark BurrowsHälle IF48.02
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16Ungdom300 m häck 6Linnéa ÅngerSöderhamns IF49.66
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16UngdomHöjd 1Erika WärffMalmö AI1.72
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16UngdomHöjd 2Tilda ÅnborgMotala AIF1.69
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16UngdomHöjd 3Lovisa KarlssonHögby IF1.69
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16UngdomHöjd 4Filippa BackmanGefle IF1.62
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16UngdomHöjd 5Linn Hertz SaebböGöteborgs KIK1.62
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16UngdomHöjd 6Alexandra SchillÖrgryte IS1.62
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16UngdomStav 1Megan Berg NobéusMalmö AI3.64
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16UngdomStav 2Maja TorstenssonMalmö AI3.04
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16UngdomStav 3Emmy HaavistoEskilstuna FI3.04
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16UngdomStav 4Anna RönnerUllevi FK2.96
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16UngdomStav 5Ellen HaavistoEskilstuna FI2.85
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16UngdomStav 6Cecilia KenttäläHaparanda SKT2.85
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16UngdomLängd 1Lovisa KarlssonHögby IF5.85/+0.4
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16UngdomLängd 2Linn EgerfältGefle IF5.38/-0.5
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16UngdomLängd 3Kajsa LindqvistVäsby IK5.36/0.0
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16UngdomLängd 4Erika WärffMalmö AI5.33/-0.1
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16UngdomLängd 5Emelie EklundTäby IS5.29/+0.7
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16UngdomLängd 6Claudia BelgraveIK Ymer5.25/+1.1
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16UngdomTresteg 1Lovisa KarlssonHögby IF11.87/-0.2
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16UngdomTresteg 2Lisa WeyhenmeyerUpsala IF11.73/+0.7
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16UngdomTresteg 3Linn EgerfältGefle IF11.71/+1.5
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16UngdomTresteg 4Emelie SvenssonIFK Tumba11.69/+0.1
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16UngdomTresteg 5Sara GrahnKA 2 IF11.09/0.0
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16UngdomTresteg 6Signe HedinIK Ymer11.04/+1.0
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16UngdomKula 1Axelina JohanssonHovslätts IK15.43
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16UngdomKula 2Filippa BlomqvistÖresund FK13.89
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16UngdomKula 3Julia AxteliusEnköpings AI13.72
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16UngdomKula 4Erika WärffMalmö AI13.70
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16UngdomKula 5Caisa-Marie LindforsUpsala IF13.60
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16UngdomKula 6Wilma LundbergIFK Växjö12.42
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16UngdomDiskus 1Axelina JohanssonHovslätts IK44.20
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16UngdomDiskus 2Caisa-Marie LindforsUpsala IF40.17
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16UngdomDiskus 3Ella AnderssonEslövs AI37.78
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16UngdomDiskus 4Vilma EngbeÖresund FK35.51
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16UngdomDiskus 5Julia AxteliusEnköpings AI33.59
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16UngdomDiskus 6Sara ForssellMotala AIF32.64
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16UngdomSlägga 1Jennifer QuickIFK Lund58.00
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16UngdomSlägga 2Sara ForssellMotala AIF53.43
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16UngdomSlägga 3Caisa-Marie LindforsUpsala IF52.11
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16UngdomSlägga 4Johanna EdvallGefle IF51.60
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16UngdomSlägga 5Jonna GeirydHuddinge AIS50.50
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16UngdomSlägga 6Karin SchöldströmTurebergs FK49.87
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16UngdomSpjut 1Rebecca NishiuraWärnamo SK41.12
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16UngdomSpjut 2Erika WärffMalmö AI40.20
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16UngdomSpjut 3Madeleine AhlströmLuleå FI40.03
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16UngdomSpjut 4Martina BörjessonIK Lerum FI39.59
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16UngdomSpjut 5Stina JacobsonIstrums SK38.81
USM Vellinge 5-7/8 2016UF16UngdomSpjut 6Moa LinderIFK Lund37.86
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15Ungdom80 m 1Stina GustavssonHammarby IF9.86
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15Ungdom80 m 2Kajsa KjellergrenIFK Halmstad10.09
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15Ungdom80 m 3Filippa SivnertÖresund FK10.21
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15Ungdom80 m 4Sira GassamaHammarby IF10.25
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15Ungdom80 m 5Moa EklundhKFUM Örebro10.26
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15Ungdom80 m 6Felicia BoqvistRydö ASK10.34
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15Ungdom300 m 1Felicia BoqvistRydö ASK40.48
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15Ungdom300 m 2Lovisa BivstedtHässelby SK40.48
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15Ungdom300 m 3Gaël de ConinckSävedalens AIK41.03
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15Ungdom300 m 4Hanna LindéHammarby IF41.61
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15Ungdom300 m 5Hilda LindbergVästerås FK41.71
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15Ungdom300 m 6Linnea BorrmanStrömstads IF42.38
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15Ungdom800 m 1Lovisa BivstedtHässelby SK2:12.27
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15Ungdom800 m 2Gaël de ConinckSävedalens AIK2:13.46
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15Ungdom800 m 3Hilda LindbergVästerås FK2:15.68
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15Ungdom800 m 4Lovisa SkoglundHöörs IS2:17.39
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15Ungdom800 m 5Amanda IvehammarLinköpings GIF2:19.42
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15Ungdom800 m 6Ebba BerglinKA 2 IF2:19.49
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15Ungdom2000 m 1Gaël de ConinckSävedalens AIK6:26.94
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15Ungdom2000 m 2Elsa WalleniusVästerås FK6:35.66
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15Ungdom2000 m 3Almida ThörjessonKyrkhults SK6:46.90
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15Ungdom2000 m 4Freja NygrenGefle IF7:03.65
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15Ungdom2000 m 5Tilde BångmanTrångsvikens IF7:05.23
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15Ungdom2000 m 6Amanda IvehammarLinköpings GIF7:16.95
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15Ungdom1500 m hinder 1Ellinor AurellÄngelholms IF5:01.47
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15Ungdom1500 m hinder 2Elsa WalleniusVästerås FK5:01.49
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15Ungdom1500 m hinder 3Almida ThörjessonKyrkhults SK5:13.77
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15Ungdom1500 m hinder 4Amanda IvehammarLinköpings GIF5:19.59
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15Ungdom1500 m hinder 5Ebba BerglinKA 2 IF5:22.41
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15Ungdom1500 m hinder 6Tilde BångmanTrångsvikens IF5:34.18
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15Ungdom80 m häck 1Stina GustavssonHammarby IF11.06w
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15Ungdom80 m häck 2Tilde JohanssonFalkenbergs IK11.25w
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15Ungdom80 m häck 3Julia WennerstenIK Ymer11.63w
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15Ungdom80 m häck 4Nina JacobssonSundsvalls FI12.27w
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15Ungdom300 m häck 1Tilde JohanssonFalkenbergs IK44.26
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15Ungdom300 m häck 2Ellinor AurellÄngelholms IF45.74
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15Ungdom300 m häck 3Caroline LarssonVallentuna FK46.25
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15Ungdom300 m häck 4Cornelia BöhnkeHuddinge AIS47.19
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15Ungdom300 m häck 5Wilma BjörkmanIFK Mora47.61
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15Ungdom300 m häck 6Ebba BerglinKA 2 IF48.46
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15UngdomHöjd 1Klara RådboHammarby IF1.66
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15UngdomHöjd 2Klara NolemoGefle IF1.64
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15UngdomHöjd 3Helena CronstedtMalmö AI1.62
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15UngdomHöjd 4Elina BergmanBrattås CK1.59
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15UngdomHöjd 5Lovisa LindholmLinköpings GIF1.59
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15UngdomHöjd 6Jeanne LindestamDanderyds SK1.59
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15UngdomStav 1Maria LindholmLinköpings GIF3.54
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15UngdomStav 2Gabriella JönssonIFK Helsingborg3.54
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15UngdomStav 3Alva SundinTäby IS3.49
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15UngdomStav 4Sandra AlveroHabo FIF-043.39
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15UngdomStav 5Anja OlssonMalmö AI3.07
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15UngdomStav 6Tilda KapellHammarby IF3.07
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15UngdomLängd 1Tilde JohanssonFalkenbergs IK5.88/-0.5
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15UngdomLängd 2Alva PetterssonSkellefteå AIK5.72/0.0
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15UngdomLängd 3Freja AndersdotterKA 2 IF5.62/0.0
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15UngdomLängd 4Klara RådboHammarby IF5.42/0.0
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15UngdomLängd 5Fanny JanssonIFK Sunne5.31/0.0
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15UngdomLängd 6My LindbergHammarby IF5.31/+0.4
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15UngdomTresteg 1Klara RådboHammarby IF11.54/-0.5
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15UngdomTresteg 2Feben TeweldeJärvsö IF10.82/-0.9
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15UngdomTresteg 3Ellen BlomgrenKA 2 IF10.76/0.0
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15UngdomTresteg 4Stina ÖstklintHovslätts IK10.55/0.0
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15UngdomTresteg 5Filippa SöderströmGöteborgs KIK10.50/+0.4
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15UngdomTresteg 6Linnea BorrmanStrömstads IF10.43/0.0
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15UngdomKula 1Corinne WessmanIK Ymer13.02
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15UngdomKula 2Stina GustavssonHammarby IF12.96
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15UngdomKula 3Emilia MalmehedLinköpings GIF12.24
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15UngdomKula 4Fanny ÖstmanSäters IF11.75
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15UngdomKula 5Anna GötbergVästerås FK11.60
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15UngdomKula 6Fanny LundbergÅhus FIK11.41
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15UngdomDiskus 1Elina KarvonenIF Vingarna38.64
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15UngdomDiskus 2Emma PalmgrenNyköpings BIS37.30
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15UngdomDiskus 3Lina HagbergTurebergs FK36.86
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15UngdomDiskus 4Anna GötbergVästerås FK35.52
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15UngdomDiskus 5Enny BjörkIFK Växjö34.97
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15UngdomDiskus 6Jennifer AnderssonVästerås FK32.09
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15UngdomSlägga 1Elina KarvonenIF Vingarna59.20
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15UngdomSlägga 2Anna GötbergVästerås FK55.94
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15UngdomSlägga 3Lina HagbergTurebergs FK53.26
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15UngdomSlägga 4Jennifer AnderssonVästerås FK51.79
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15UngdomSlägga 5Emma PalmgrenNyköpings BIS43.52
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15UngdomSlägga 6Fanny LundbergÅhus FIK41.75
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15UngdomSpjut 1Elina KarvonenIF Vingarna41.92
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15UngdomSpjut 2Nina JacobssonSundsvalls FI36.32
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15UngdomSpjut 3Feben TeweldeJärvsö IF36.05
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15UngdomSpjut 4Fanny LundbergÅhus FIK35.38
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15UngdomSpjut 5Corinne WessmanIK Ymer34.68
USM Vellinge 5-7/8 2016UF15UngdomSpjut 6Nelly MalmrosBåstads GoIF34.45
Mångkamps-SM inomhus Göteborg 12-13/3 2016IP17UngdomSjukamp 1Carl-Einar Söderström EskonniemiHellas FK4.825
Mångkamps-SM inomhus Göteborg 12-13/3 2016IP17UngdomSjukamp 2Daniel JohanssonUllevi FK4.559
Mångkamps-SM inomhus Göteborg 12-13/3 2016IP17UngdomSjukamp 3Anton BertilssonHabo FIF-044.202
Mångkamps-SM inomhus Göteborg 12-13/3 2016IP17UngdomSjukamp 4Johan NordströmFalu IK4.094
Mångkamps-SM inomhus Göteborg 12-13/3 2016IP17UngdomSjukamp 5Anton BengtssonUllevi FK3.993
Mångkamps-SM inomhus Göteborg 12-13/3 2016IP17UngdomSjukamp 6Jonas RenzTjalve IF Norrköping3.979
Mångkamps-SM inomhus Göteborg 12-13/3 2016IP16UngdomSjukamp 1Simon ThorIFK Märsta4.819
Mångkamps-SM inomhus Göteborg 12-13/3 2016IP16UngdomSjukamp 2Philip StömneValbo AIF4.114
Mångkamps-SM inomhus Göteborg 12-13/3 2016IP16UngdomSjukamp 3Felix Larsen NilssonÖrgryte IS4.032
Mångkamps-SM inomhus Göteborg 12-13/3 2016IP16UngdomSjukamp 4Tomas JohanssonKFUM Örebro3.951
Mångkamps-SM inomhus Göteborg 12-13/3 2016IP16UngdomSjukamp 5Felix PrinsHammarby IF3.866
Mångkamps-SM inomhus Göteborg 12-13/3 2016IP16UngdomSjukamp 6Olof RybergÖrgryte IS3.511
Mångkamps-SM inomhus Göteborg 12-13/3 2016IP15UngdomSjukamp 1Henrik RenzIK Norrköping FI4.216
Mångkamps-SM inomhus Göteborg 12-13/3 2016IP15UngdomSjukamp 2Benjamin TinglöfÄrla IF4.018
Mångkamps-SM inomhus Göteborg 12-13/3 2016IP15UngdomSjukamp 3Theodor DuvertIFK Märsta3.642
Mångkamps-SM inomhus Göteborg 12-13/3 2016IP15UngdomSjukamp 4Andreas EhnIK Ymer3.581
Mångkamps-SM inomhus Göteborg 12-13/3 2016IP15UngdomSjukamp 5Philip RydingIF Kville3.381
Mångkamps-SM inomhus Göteborg 12-13/3 2016IP15UngdomSjukamp 6Arvid AskensjöIFK Lidingö3.292
Mångkamps-SM inomhus Göteborg 12-13/3 2016IF17UngdomFemkamp 1Alma KilpeläinenLjungby FIK3.443
Mångkamps-SM inomhus Göteborg 12-13/3 2016IF17UngdomFemkamp 2Frida BergvallIFK Växjö3.399
Mångkamps-SM inomhus Göteborg 12-13/3 2016IF17UngdomFemkamp 3Judith SjömanÖrgryte IS3.377
Mångkamps-SM inomhus Göteborg 12-13/3 2016IF17UngdomFemkamp 4Annina StensSpårvägens FK3.248
Mångkamps-SM inomhus Göteborg 12-13/3 2016IF17UngdomFemkamp 5Celina ReichardtSpårvägens FK3.164
Mångkamps-SM inomhus Göteborg 12-13/3 2016IF17UngdomFemkamp 6Frida WistforsLinköpings GIF3.047
Mångkamps-SM inomhus Göteborg 12-13/3 2016IF16UngdomFemkamp 1Erika WärffMalmö AI4.179
Mångkamps-SM inomhus Göteborg 12-13/3 2016IF16UngdomFemkamp 2Lovisa KarlssonHögby IF3.984
Mångkamps-SM inomhus Göteborg 12-13/3 2016IF16UngdomFemkamp 3Emmy SmedbergKA 2 IF3.355
Mångkamps-SM inomhus Göteborg 12-13/3 2016IF16UngdomFemkamp 4Ingrid HolmquistKFUM Örebro3.271
Mångkamps-SM inomhus Göteborg 12-13/3 2016IF16UngdomFemkamp 5Alice KjellanderGöteborgs KIK3.082
Mångkamps-SM inomhus Göteborg 12-13/3 2016IF16UngdomFemkamp 6Izabella RipswedenIFK Tumba2.898
Mångkamps-SM inomhus Göteborg 12-13/3 2016IF15UngdomFemkamp 1Klara RådboHammarby IF3.585
Mångkamps-SM inomhus Göteborg 12-13/3 2016IF15UngdomFemkamp 2Fanny JanssonIFK Sunne3.226
Mångkamps-SM inomhus Göteborg 12-13/3 2016IF15UngdomFemkamp 3Feben TeweldeJärvsö IF3.162
Mångkamps-SM inomhus Göteborg 12-13/3 2016IF15UngdomFemkamp 4Sandra Jonsson LorentssonÖrgryte IS3.111
Mångkamps-SM inomhus Göteborg 12-13/3 2016IF15UngdomFemkamp 5Amanda IvehammarLinköpings GIF3.082
Mångkamps-SM inomhus Göteborg 12-13/3 2016IF15UngdomFemkamp 6Hanna WallmarkBromma IF2.964
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17Ungdom60 m 1Henrik LarssonIF Göta Karlstad6.99
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17Ungdom60 m 2Erik JohanssonVarbergs GIF7.12
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17Ungdom60 m 3Carl-Einar Söderström EskonniemiHellas FK7.17
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17Ungdom60 m 4Alexander AndreassonÖrgryte IS7.27
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17Ungdom60 m 5Noa JonssonHässelby SK7.29
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17Ungdom60 m 6Raymond MpangaMalmö AI7.32
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17Ungdom400 m 1Kasper KadestålÖresund FK49.17
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17Ungdom400 m 2Arvid GustafssonUpsala IF50.45
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17Ungdom400 m 3Michael GiraldiVästerås FK50.77
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17Ungdom400 m 4Iyuel AyeleHuddinge AIS50.96
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17Ungdom400 m 5Edvin HagbergTurebergs FK51.52
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17Ungdom400 m 6Arvid FribergDanderyds SK52.03
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17Ungdom1500 m 1Ahmed AbdullahiUllevi FK4:07.28
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17Ungdom1500 m 2Iyuel AyeleHuddinge AIS4:08.27
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17Ungdom1500 m 3Mathias SöderKongahälla AIK4:10.46
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17Ungdom1500 m 4Abdikhalaq NoohUllevi FK4:11.41
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17Ungdom1500 m 5Jonathan GustafssonKFUM Örebro4:13.17
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17Ungdom1500 m 6August MollénTjalve IF Norrköping4:17.47
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17Ungdom60 m häck 1Joel BengtssonIFK Helsingborg7.96
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17Ungdom60 m häck 2Robin GustafssonBrattås CK8.06
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17Ungdom60 m häck 3Anton BertilssonHabo FIF-048.20
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17Ungdom60 m häck 4Carl-Einar Söderström EskonniemiHellas FK8.30
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17Ungdom60 m häck 5Viggo HahnssonÖrgryte IS8.50
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17Ungdom60 m häck 6Markus LundborgUllevi FK8.77
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomHöjd 1Simon WiklundIK Wilske2.05
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomHöjd 2Hampus CarlénsIFK Lidingö1.95
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomHöjd 3Markus MenanderKongahälla AIK1.91
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomHöjd 4Anton LedellHuddinge AIS1.84
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomHöjd =5Malcolm HerleniusUllevi FK1.84
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomHöjd =5Anton OlssonFIK Färjestaden1.84
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomStav 1Adam BengtssonUllevi FK4.31
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomStav 2Anton OlssonFIK Färjestaden4.21
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomStav 3Filip AnellIK Ymer4.15
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomStav 4Gustaf BackmanSpårvägens FK4.00
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomStav 5Johan NordströmFalu IK3.77
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomStav 6Martin ForsbergHammarby IF3.77
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomLängd 1Carl-Einar Söderström EskonniemiHellas FK6.94
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomLängd 2Jonas RenzTjalve IF Norrköping6.89
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomLängd 3Oskar ErixonIK Westmannia6.76
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomLängd 4Erik AnderssonSävedalens AIK6.48
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomLängd 5Albin MånssonIFK Växjö6.30
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomLängd 6Axel Jeske MagnussonSävedalens AIK6.27
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomTresteg 1Markus LundborgUllevi FK13.46
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomTresteg 2Axel Jeske MagnussonSävedalens AIK13.33
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomTresteg 3Simon WiklundIK Wilske12.95
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomTresteg 4Linus BertilssonÖrgryte IS12.76
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomTresteg 5Thomas Rydh-SternbeckÖsterhaninge IF12.39
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomTresteg 6Johan NordströmFalu IK12.25
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomKula 1Patrik LindstedtHässelby SK17.58
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomKula 2August BergstrandUllevi FK15.51
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomKula 3Alexander SjögrenKalmar SK14.45
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomKula 4Emil NilssonHabo FIF-0414.14
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomKula 5Johan LindqvistHögby IF13.50
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomKula 6Sigge DanielssonFIK Färjestaden12.42
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomVikt 1Patrik LindstedtHässelby SK21.88
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomVikt 2August BergstrandUllevi FK21.81
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomVikt 3Jacob KrumlindeIFK Lidingö15.55
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomVikt 4Victor SeitlHabo FIF-0414.63
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomVikt 5Emil WennbergMölndals AIK9.16
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17Ungdom60 m 1Amanda HanssonHässelby SK7.67
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17Ungdom60 m 2Hanna AxelssonUpsala IF7.73
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17Ungdom60 m 3Ida ThunbergIK Stål7.79
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17Ungdom60 m 4Lisa DahlströmIK Orient7.84
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17Ungdom60 m 5Victoria Almerén HanssonHammarby IF7.85
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17Ungdom60 m 6Louise AnderssonGefle IF7.96
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17Ungdom400 m 1Saga BernerydSpårvägens FK58.17
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17Ungdom400 m 2Julia FriskIFK Växjö58.26
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17Ungdom400 m 3Celina ReichardtSpårvägens FK58.37
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17Ungdom400 m 4Carolina SöderbomÄrla IF59.35
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17Ungdom400 m 5Martina WinbergMölndals AIK59.42
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17Ungdom400 m 6Sara HermanssonHuddinge AIS59.43
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17Ungdom1500 m 1Mika SöderströmIFK Lidingö4:38.96
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17Ungdom1500 m 2Beatrice BrinkIF Kville4:40.92
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17Ungdom1500 m 3Sara GunnarssonMölndals AIK4:49.24
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17Ungdom1500 m 4Linnéa SmalströmSävedalens AIK5:03.48
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17Ungdom1500 m 5Julia SamuelssonHögby IF5:06.18
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17Ungdom1500 m 6Stina JohanssonTranås AIF5:10.88
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17Ungdom60 m häck 1Victoria Almerén HanssonHammarby IF8.44
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17Ungdom60 m häck 2Amanda HanssonHässelby SK8.46
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17Ungdom60 m häck 3Ida ThunbergIK Stål8.71
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17Ungdom60 m häck 4Moa KjellanderÅhus FIK9.07
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17Ungdom60 m häck 5Elin BärjegårdLeksands FIK9.18
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17Ungdom60 m häck 6Michelle JonssonStrands IF9.28
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomHöjd 1Maja NilssonMotala AIF1.77
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomHöjd =2Frida BergvallIFK Växjö1.72
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomHöjd =2Sanna PetterssonÖstersunds GIF1.72
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomHöjd 4Linnea JönssonIFK Helsingborg1.70
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomHöjd 5Moa SjödellIK Hakarpspojkarna1.70
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomHöjd 6Jennifer DalbergPiteå IF1.65
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomStav 1Linnea JönssonIFK Helsingborg3.65
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomStav 2Frida BergvallIFK Växjö3.53
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomStav 3Amanda JärnvallTjalve IF Norrköping2.90
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomStav 4Hanna ZachrissonUllevi FK2.90
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomStav 5Amanda BacklundIK Orient2.69
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomStav 6Johanna HellmanIFK Lidingö2.69
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomLängd 1Amanda HanssonHässelby SK5.77
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomLängd 2Ida ThunbergIK Stål5.70
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomLängd 3Karolina SvenssonMarieby GoIF5.59
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomLängd 4Alma KilpeläinenLjungby FIK5.40
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomLängd 5Josefine LundvallTäby IS5.39
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomLängd 6Louise AnderssonGefle IF5.32
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomTresteg 1Julia OlanderKA 2 IF12.16
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomTresteg 2Klara EkelundKA 2 IF12.10
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomTresteg 3Lizzie HagerUllevi FK12.01
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomTresteg 4Fatima KonéUllevi FK11.86
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomTresteg 5Saga SjöbergÖresund FK11.10
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomTresteg 6Emelina WirebroMotala AIF11.10
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomKula 1Ida OlssonIF Hagen14.41
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomKula 2Amanda LejrosKFUM Örebro14.23
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomKula 3Rosanna CianelliHammarby IF14.14
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomKula 4Frida BergvallIFK Växjö13.44
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomKula 5Amanda NilssonLaholms IF13.21
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomKula 6Ida Jansson AnderssonHåfreströms IF12.73
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomVikt 1Ida StenbäckSK Bore16.18
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomVikt 2Amanda LejrosKFUM Örebro16.16
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomVikt 3Cecilia LarssonIFK Växjö16.15
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomVikt 4Amanda AasaHabo FIF-0415.71
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomVikt 5Ida OlssonIF Hagen15.54
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomVikt 6Luana Klaric LundhGöteborgs KIK15.09
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP16Ungdom60 m 1Linus KapstadUmedalens IF7.09
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP16Ungdom60 m 2Omar ChaabanIFK Helsingborg7.16
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP16Ungdom60 m 3Ahmed BahaaHuddinge AIS7.25
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP16Ungdom60 m 4Isak KristensenUllevi FK7.28
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP16Ungdom60 m 5Ludvig BrorssonFalköpings FIK7.30
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP16Ungdom60 m 6Emil SandströmSöderhamns IF7.39
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP16Ungdom400 m 1Carl BengtströmÖrgryte IS50.54
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP16Ungdom400 m 2Mose HusseinEskilstuna FI53.20
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP16Ungdom400 m 3Alexander LarssonKFUM Örebro53.72
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP16Ungdom1500 m 1Erik JälknäsTrollhättan FIK4:23.73
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP16Ungdom1500 m 2Isak LefvertSpårvägens FK4:25.34
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP16Ungdom1500 m 3Ludvig BjurelidHögby IF4:27.25
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP16Ungdom1500 m 4Wilhelm OlofssonIFK Umeå4:28.13
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP16Ungdom1500 m 5Eric KällmanIK Ymer4:30.58
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP16Ungdom1500 m 6Malkolm LundqvistSävedalens AIK4:31.22
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP16Ungdom60 m häck 1Linus KapstadUmedalens IF8.21
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP16Ungdom60 m häck 2Melker GustavssonIF Göta Karlstad8.33
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP16Ungdom60 m häck 3Nils PerssonSundsvalls FI8.61
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP16Ungdom60 m häck 4Hugo DelvéusKA 2 IF8.66
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP16Ungdom60 m häck 5Joakim WadsteinIK Norrköping FI8.71
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP16Ungdom60 m häck 6Daniel GrenegårdIF Göta Karlstad8.83
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP16UngdomHöjd 1Simon ThorIFK Märsta1.93
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP16UngdomHöjd 2Leo BergströmTäby IS1.91
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP16UngdomHöjd 3Joakim WadsteinIK Norrköping FI1.89
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP16UngdomHöjd 4Samuel FranssonMalmö AI1.85
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP16UngdomHöjd 5Hussein NaseriHaparanda SKT1.80
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP16UngdomHöjd 6Ludvig BrorssonFalköpings FIK1.77
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP16UngdomStav 1Simon ThorIFK Märsta4.41
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP16UngdomStav 2William RydinUllevi FK3.81
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP16UngdomStav 3Gustav MagnussonNyköpings BIS3.53
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP16UngdomStav 4Casper BorgströmUllevi FK3.31
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP16UngdomStav 5Jacob PalmerstedtHammarby IF3.18
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP16UngdomLängd 1Ludvig BrorssonFalköpings FIK6.63
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP16UngdomLängd 2Felix PrinsHammarby IF6.37
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP16UngdomLängd 3Gustav KarlssonKFUM Örebro6.35
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP16UngdomLängd 4Samuel LestanderIFK Göteborg6.33
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP16UngdomLängd 5Philip LudwigsDanderyds SK6.20
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP16UngdomLängd 6Jesper SimonssonIK Orient6.19
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP16UngdomTresteg 1Carl BengtströmÖrgryte IS13.74
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP16UngdomTresteg 2Simon ThorIFK Märsta13.27
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP16UngdomTresteg 3Tobias CarlrydÖrgryte IS12.96
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP16UngdomTresteg 4Tim SvantessonNyköpings BIS12.71
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP16UngdomTresteg 5Jesper SimonssonIK Orient12.44
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP16UngdomTresteg 6Alexander NymanHanvikens SK12.26
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP16UngdomKula 1Ragnar CarlssonFalu IK15.72
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP16UngdomKula 2Lukas BjörningerTurebergs FK14.36
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP16UngdomKula 3Simon ThorIFK Märsta13.79
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP16UngdomKula 4Alex OlssonKyrkhults SK13.57
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP16UngdomKula 5Alex WismeIFK Växjö13.41
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP16UngdomKula 6Johan NguyenWärnamo SK12.52
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP16UngdomVikt 1Ragnar CarlssonFalu IK21.87
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP16UngdomVikt 2Philip FabianUllevi FK17.33
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP16UngdomVikt 3Ivar MoisanderHuddinge AIS15.30
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP16UngdomVikt 4Johan NguyenWärnamo SK15.02
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP16UngdomVikt 5Sebastian ErlandhKFUM Örebro13.09
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP16UngdomVikt 6Lukas BjörningerTurebergs FK10.37
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP15Ungdom60 m 1Bimo SoenarsoYstads IF7.20
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP15Ungdom60 m 2Oliwer DanielssonÖstersunds GIF7.33
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP15Ungdom60 m 3Simon JonängenKFUM Arvika7.46
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP15Ungdom60 m 4Paul FörnestigHammarby IF7.47
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP15Ungdom60 m 5Elias LindahlTäby IS7.57
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP15Ungdom200 m 1Emil PerssonSundsvalls FI23.83
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP15Ungdom200 m 2Lucas BolinIK Bergaström24.12
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP15Ungdom200 m 3Caleb ConableMalmö AI24.13
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP15Ungdom200 m 4Rasmus HugossonKFUM Örebro24.53
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP15Ungdom1000 m 1Albert NygrenUpsala IF2:36.59
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP15Ungdom1000 m 2Alexander BuchtSävedalens AIK2:39.29
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP15Ungdom1000 m 3Omar NuurIFK Växjö2:40.13
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP15Ungdom1000 m 4Anton AxelssonHässelby SK2:46.31
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP15Ungdom1000 m 5David CannmoTrollhättan FIK2:46.93
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP15Ungdom1000 m 6Melker ForsbergGlanshammars IF2:51.79
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP15Ungdom60 m häck 1Thomas JonesKyrkhults SK8.30
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP15Ungdom60 m häck 2Johan ClaesonTranås AIF8.39
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP15Ungdom60 m häck 3Elias SahlinIFK Lidingö8.66
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP15Ungdom60 m häck 4Benjamin TinglöfÄrla IF8.82
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP15Ungdom60 m häck 5Henrik RenzIK Norrköping FI9.06
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP15UngdomHöjd 1Oliver EricssonAlunda SK1.95
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP15UngdomHöjd 2Elias SahlinIFK Lidingö1.93
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP15UngdomHöjd 3Philip RydingIF Kville1.77
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP15UngdomHöjd 4Otto NilssonIK Sisu1.77
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP15UngdomHöjd 5Thedor DuvertIFK Märsta1.73
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP15UngdomHöjd 6Emil PerssonSundsvalls FI1.73
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP15UngdomStav 1Benjamin TinglöfÄrla IF3.57
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP15UngdomStav 2Arvid Mägi TheorinIF Kville3.52
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP15UngdomStav 3Erik HanellStocksäters IF3.38
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP15UngdomStav 4Noah AnderBromma IF3.18
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP15UngdomStav 5Melvin WahlströmMotala AIF3.04
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP15UngdomStav 6Nils JensenSävedalens AIK2.90
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP15UngdomLängd 1Thomas JonesKyrkhults SK6.21
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP15UngdomLängd 2Henrik RenzIK Norrköping FI6.14
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP15UngdomLängd 3Elias SahlinIFK Lidingö6.13
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP15UngdomLängd 4Caleb ConableMalmö AI5.96
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP15UngdomLängd 5Max Rosquist-LarssonLomma FIK5.84
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP15UngdomLängd 6Oliver EricssonAlunda SK5.82
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP15UngdomTresteg 1Rasmus HugossonKFUM Örebro13.39
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP15UngdomTresteg 2Thomas JonesKyrkhults SK12.62
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP15UngdomTresteg 3Caleb ConableMalmö AI12.31
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP15UngdomTresteg 4Favour ChidisonUllevi FK12.16
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP15UngdomTresteg 5Max Rosquist-LarssonLomma FIK11.91
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP15UngdomTresteg 6Oskar WeidenholmMölndals AIK11.76
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP15UngdomKula 1Erik BengtssonMalmö AI16.11
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP15UngdomKula 2Danijel MilenkovicFIF Gnistan14.79
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP15UngdomKula 3Victor WisénUpsala IF14.38
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP15UngdomKula 4Arvid Mägi TheorinIF Kville13.17
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP15UngdomKula 5Emil StenlundKA 2 IF12.95
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP15UngdomKula 6Benjamin TinglöfÄrla IF12.80
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP15UngdomVikt 1William LanndalenIK Ymer17.58
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP15UngdomVikt 2Danijel MilenkovicFIF Gnistan15.53
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP15UngdomVikt 3Erik BengtssonMalmö AI14.58
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP15UngdomVikt 4Johannes LiliusHuddinge AIS13.67
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP15UngdomVikt 5Emil HolmRåby-Rekarne FI12.86
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IP15UngdomVikt 6Oskar NummelinHuddinge AIS11.83
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF16Ungdom60 m 1Charlotte AnderssonHuddinge AIS7.75
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF16Ungdom60 m 2Greta DeltinHammarby IF7.78
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF16Ungdom60 m 3Mathilda GustafssonTanums IF7.84
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF16Ungdom60 m 4Emmy SmedbergKA 2 IF7.87
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF16Ungdom60 m 5Madeleine WinbergMölndals AIK7.91
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF16Ungdom400 m 1Virva RylanderVästerås FK57.86
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF16Ungdom400 m 2Matilda HallströmGöteborgs KIK59.73
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF16Ungdom400 m 3Hannah HellbomFalu IK59.88
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF16Ungdom400 m 4Hanna SäfströmKFUM Örebro60.88
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF16Ungdom1500 m 1Klara MagnussonIF Hagen4:57.93
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF16Ungdom1500 m 2Cornelia AlmTäby IS5:06.12
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF16Ungdom1500 m 3Emily FielderMotala AIF5:08.73
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF16Ungdom1500 m 4Emelie ErikssonSäters IF5:14.90
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF16Ungdom1500 m 5Amani IsmaelMalmö AI5:17.19
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF16Ungdom1500 m 6Filippa HörnbergHässelby SK5:17.74
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF16Ungdom60 m häck 1Emmy SmedbergKA 2 IF8.65
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF16Ungdom60 m häck 2Erika WärffMalmö AI8.84
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF16Ungdom60 m häck 3Alva von GerberHuddinge AIS8.86
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF16Ungdom60 m häck 4Mathilda EkholmRåby-Rekarne FI8.91
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF16Ungdom60 m häck 5Therese NätstrandÖrgryte IS9.17
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF16Ungdom60 m häck 6Melisa ZilicFalu IK9.44
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF16UngdomHöjd 1Erika WärffMalmö AI1.82
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF16UngdomHöjd 2Lovisa KarlssonHögby IF1.66
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF16UngdomHöjd 3Tilda ÅnborgMotala AIF1.64
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF16UngdomHöjd 4Ellen HedinIK Orient1.59
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF16UngdomHöjd 5Alexandra SchillÖrgryte IS1.59
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF16UngdomHöjd 6Amanda ErikssonSpårvägens FK1.56
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF16UngdomStav 1Megan Berg NobéusMalmö AI3.48
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF16UngdomStav 2Matilda EkenbergSävedalens AIK3.43
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF16UngdomStav 3Maja TorstenssonMalmö AI3.13
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF16UngdomStav 4Ellen HaavistoEskilstuna FI3.06
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF16UngdomStav 5Madeleine EngströmHuddinge AIS2.89
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF16UngdomStav 6Emmy HaavistoEskilstuna FI2.79
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF16UngdomLängd 1Lovisa KarlssonHögby IF5.73
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF16UngdomLängd 2Claudia BelgraveIK Ymer5.52
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF16UngdomLängd 3Ingrid HolmquistKFUM Örebro5.50
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF16UngdomLängd 4Alexandra SchillÖrgryte IS5.20
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF16UngdomLängd 5Lisa WeyhenmeyerUpsala IF5.19
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF16UngdomLängd 6Hannah HellbomFalu IK5.17
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF16UngdomTresteg 1Lovisa KarlssonHögby IF11.89
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF16UngdomTresteg 2Signe HedinIK Ymer11.57
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF16UngdomTresteg 3Lisa WeyhenmeyerUpsala IF11.42
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF16UngdomTresteg 4Hilma HofströmKA 2 IF11.19
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF16UngdomTresteg 5Emelie SvenssonIFK Tumba10.96
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF16UngdomTresteg 6Izabella RipswedenIFK Tumba10.87
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF16UngdomKula 1Axelina JohanssonHovslätts IK13.95
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF16UngdomKula 2Johanna EdvallGefle IF13.39
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF16UngdomKula 3Erika WärffMalmö AI13.33
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF16UngdomKula 4Caisa-Marie LindforsUpsala IF12.73
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF16UngdomKula 5Filippa BlomqvistÖresund FK12.64
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF16UngdomKula 6Wilma LundbergIFK Växjö12.28
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF16UngdomVikt 1Johanna EdvallGefle IF19.10
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF16UngdomVikt 2Sara ForssellMotala AIF16.54
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF16UngdomVikt 3Johanna CarlssonÄrla IF16.09
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF16UngdomVikt 4Emilia ÖstergrenHuddinge AIS15.90
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF16UngdomVikt 5Caisa-Marie LindforsUpsala IF15.74
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF16UngdomVikt 6Jennifer QuickIFK Lund15.44
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF15Ungdom60 m 1Fanny JanssonIFK Sunne7.70
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF15Ungdom60 m 2Moa EklundhKFUM Örebro7.85
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF15Ungdom60 m 3Julia WennerstenIK Ymer7.91
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF15Ungdom60 m 4Filippa SivnertÖresund FK8.00
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF15Ungdom60 m 5Maja MaunsbachIFK Lund8.04
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF15Ungdom60 m 6Sira GassamaHammarby IF8.04
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF15Ungdom200 m 1Tilde JohanssonFalkenbergs IK24.95
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF15Ungdom200 m 2Freja AndersdotterKA 2 IF25.80
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF15Ungdom200 m 3Hanna EnlundSpårvägens FK26.17
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF15Ungdom200 m 4Sandra Jonsson LorentssonÖrgryte IS26.81
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF15Ungdom1000 m 1Gaël de ConinckSävedalens AIK2:51.54
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF15Ungdom1000 m 2Lovisa BivstedtHässelby SK2:52.54
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF15Ungdom1000 m 3Ellinor AurellÄngelholms IF3:00.27
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF15Ungdom1000 m 4Ebba BerglinKA 2 IF3:03.09
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF15Ungdom1000 m 5Elsa WalleniusVästerås FK3:03.80
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF15Ungdom1000 m 6Wilma NielsenSävedalens AIK3:04.15
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF15Ungdom60 m häck 1Hanna WallmarkBromma IF8.88
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF15Ungdom60 m häck 2Klara RådboHammarby IF8.90
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF15Ungdom60 m häck 3Emily CapobiancoKFUM Örebro8.98
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF15Ungdom60 m häck 4Maja MaunsbachIFK Lund9.30
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF15UngdomHöjd 1Lovisa LindholmLinköpings GIF1.66
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF15UngdomHöjd 2Klara RådboHammarby IF1.66
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF15UngdomHöjd 3Elvira CarlénIK Lerum FI1.59
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF15UngdomHöjd 4Klara NolemoGefle IF1.59
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF15UngdomHöjd 5Amanda HanssonFalkenbergs IK1.56
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF15UngdomHöjd 6Hilda GyldénIF Kville1.56
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF15UngdomStav 1Gabriella JönssonIFK Helsingborg3.52
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF15UngdomStav 2Alva SundinTäby IS3.42
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF15UngdomStav 3Ebba HagerIK Lerum FI3.25
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF15UngdomStav 4Alma ErikssonIK Ymer3.18
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF15UngdomStav 5Anja OlssonMalmö AI3.08
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF15UngdomStav 6Sandra AlveroHabo FIF-042.98
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF15UngdomLängd 1Tilde JohanssonFalkenbergs IK5.78
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF15UngdomLängd 2Fanny JanssonIFK Sunne5.53
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF15UngdomLängd 3Emily CapobiancoKFUM Örebro5.38
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF15UngdomLängd 4Alva PetterssonSkellefteå AIK5.27
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF15UngdomLängd 5Freja AndersdotterKA 2 IF5.07
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF15UngdomLängd 6Wilma RosenquistMalmö AI4.99
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF15UngdomTresteg 1Klara RådboHammarby IF11.86
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF15UngdomTresteg 2Fanny JanssonIFK Sunne11.29
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF15UngdomTresteg 3Sira GassamaHammarby IF10.86
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF15UngdomTresteg 4Hanna WallmarkBromma IF10.78
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF15UngdomTresteg 5Filippa SöderströmGöteborgs KIK10.75
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF15UngdomTresteg 6Nike ThannerÖrgryte IS10.67
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF15UngdomKula 1Corinne WessmanIK Ymer12.94
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF15UngdomKula 2Anna GötbergVästerås FK11.79
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF15UngdomKula 3Emilia MalmehedLinköpings GIF11.77
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF15UngdomKula 4Tilde JohanssonFalkenbergs IK11.72
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF15UngdomKula 5Jennifer AnderssonVästerås FK11.44
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF15UngdomKula 6Fanny LundbergÅhus FIK10.95
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF15UngdomVikt 1Anna GötbergVästerås FK17.14
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF15UngdomVikt 2Jennifer AnderssonVästerås FK15.16
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF15UngdomVikt 3Lina HagbergTurebergs FK14.89
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF15UngdomVikt 4Emma PalmgrenNyköpings BIS13.22
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF15UngdomVikt 5Maja PerssonSK Bore12.88
IUSM Uddevalla 5-6/3 2016IF15UngdomVikt 6Moa JanssonKFUM Örebro12.17