SM-poängtabellen – filtrering

 

Start Filtrering på klubb, klasser, namn mm

Sammanställd av Jonas Hedman, jonas.hedman@friidrottaren.com i samarbete med Elitklubbarna.

Till stora SM-poängtabellen

Sök i ett eller flera fält nedan. Exempel: Välj Ullevi FK vid klubb näst längst ner och tryck på "Sök". Då visas först placering, poäng och antal poängplatser och under det de aktiva som tog poäng. Eller sök på "Tävling: Friidrotts-SM i Söderhamn" samt "Klubb: Malmö AI" för att se hur många och vilka topp-6-placeringar MAI tog i den SM-tävlingen.

2016 bytte två klubbar namn: Atleticum Växjö SK till Athletics 24Seven SK och Tjalve GoIF till Tjalve IF Norrköping. Dessa har för sökfunktionens skull fått det nya namnet även för 2014 och 2015.

Välj filtrering









Poängtabellen

Aktuell filtrering: 2016, IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016
Placklubbpoängantal
1Ullevi FK124.533
2Hässelby SK8516
3Malmö AI8317
4Upsala IF6816
5Sävedalens AIK4111
6Huddinge AIS4011
7IFK Växjö38.511
8IK Ymer3810
9IFK Helsingborg358
10Spårvägens FK34.59
11Gefle IF338
12Örgryte IS3210
13IFK Tumba296
14IFK Lidingö277
15Hammarby IF2510
16Täby IS248
IF Göta Karlstad246
18Kalmar SK215
Göteborgs KIK216
20KFUM Örebro194
Brattås CK194
22Linköpings GIF185
KA 2 IF184
24Falu IK17.58
25Östersunds GIF16.55
26Mölndals AIK167
Västerås FK165
Turebergs FK166
29Tjalve IF Norrköping155
Eskilstuna FI153
31Hellas FK143
32Habo FIF-04134
IK Stål133
34IK Orient124
35IK Wilske112
Öresund FK113
37Katrineholms SK102
Varbergs GIF102
39IF Hagen92
F Bålsta IK92
41Motala AIF82
Strands IF82
Kongahälla AIK82
44FIK Färjestaden7.53
45Athletics 24Seven SK71
Falköpings FIK71
IF Udd72
Kils AIK71
SK Bore71
Umedalens IF71
KFUM Arvika71
52Åhus FIK62
53IK Akele51
IF Kville51
Högby IF53
Trollhättan FIK51
F Stenungsunds FI52
Timrå AIF51
IFK Sunne52
60Lidköpings IS41
Marieby GoIF41
Hälle IF41
Hovslätts IK42
IK Westmannia41
65IFK Umeå32
Wärnamo SK31
Ljungby FIK31
Ärla IF31
69Iggesunds SK21
IFK Göteborg21
Skellefteå AIK21
IK Hakarpspojkarna21
Klippans FK21
Sundbybergs IK21
Säffle FIK21
Österhaninge IF21
IFK Kristinehamn21
Leksands FIK21
Laholms IF21
80Håfreströms IF11
Danderyds SK11
Tranås AIF11
Råby-Rekarne FI11
Piteå IF11

Relaterade resultat
TävlingUte/InneKlassÅldersgr.GrenPlac.nameKlubbResultat
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22Junior60 m 1Emil von BarthUllevi FK6.85
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22Junior60 m 2Gustav KjellTurebergs FK6.87
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22Junior60 m 3Jean-Christian ZirignonHammarby IF6.91
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22Junior60 m 4Adam DenguirUllevi FK6.96
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22Junior60 m 5Viktor Elvung-NilssonKA 2 IF7.04
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22Junior60 m 6Jacob EwertzhHammarby IF7.05
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22Junior400 m 1Martin SelinUllevi FK49.30
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22Junior400 m 2Alexander LundskogUllevi FK49.45
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22Junior400 m 3Anton SigurdssonMalmö AI49.46
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22Junior400 m 4Andreas AlmlöfSpårvägens FK51.25
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22Junior400 m 5Christopher HalldénHuddinge AIS51.33
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22Junior1500 m 1Abdelfath YassinGefle IF4:06.24
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22Junior1500 m 2Gustav BerlinIK Akele4:06.47
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22Junior1500 m 3Alexander NilssonMölndals AIK4:06.72
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22Junior1500 m 4Awet MengsteabÖrgryte IS4:08.67
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22Junior1500 m 5Ludvig DanielsonTjalve IF Norrköping4:10.55
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22Junior1500 m 6Joel ZachrissonUllevi FK4:11.42
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22Junior60 m häck 1Jonathan HolmStrands IF8.03
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22Junior60 m häck 2Fredrik SamuelssonHässelby SK8.18
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22Junior60 m häck 3Isak AnderssonUpsala IF8.34
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22Junior60 m häck 4Charles MitalaMalmö AI8.35
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22Junior60 m häck 5Ludwig SjödinSkellefteå AIK8.37
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22Junior60 m häck 6Rikard HällbergUpsala IF8.84
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorHöjd 1Andreas CarlssonIK Ymer2.04
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorHöjd 2Fredrik SamuelssonHässelby SK2.01
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorHöjd 3Adam LindheIFK Lidingö1.98
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorHöjd 4Herman OlvikUllevi FK1.94
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorHöjd 5Oscar SöderberghUllevi FK1.94
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorHöjd 6Olle WillsundHögby IF1.94
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorStav 1Andreas CarlssonIK Ymer5.00
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorStav 2Carl IvarssonÖrgryte IS4.77
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorStav 3Mikael FagöKalmar SK4.72
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorStav 4Kevin FanklUllevi FK4.23
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorLängd 1Johan TaléusEskilstuna FI7.54
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorLängd 2Thobias Nilsson MontlerMalmö AI7.47
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorLängd 3Fredrik SamuelssonHässelby SK7.47
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorLängd 4Andreas CarlssonIK Ymer7.37
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorLängd 5Jesper HellströmHässelby SK7.30
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorLängd 6Kevin FanklUllevi FK6.98
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorTresteg 1Jesper HellströmHässelby SK15.18
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorTresteg 2Andreas CarlssonIK Ymer14.63
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorTresteg 3Joel ThölixKA 2 IF13.91
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorTresteg 4Oscar SöderberghUllevi FK13.35
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorTresteg 5Manne PerssonHammarby IF13.31
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorTresteg 6Simon Averin MarkströmHammarby IF12.82
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorKula 1Simon PetterssonUpsala IF16.53
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorKula 2Alexander PerssonHuddinge AIS15.65
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorKula 3Gustav LibergUllevi FK15.43
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorKula 4Tim WungerUpsala IF14.93
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorKula 5William UllbergIFK Umeå13.97
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorKula 6Ali AlsaadiRåby-Rekarne FI12.51
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorVikt 1Anton AnderssonUmedalens IF17.71
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorVikt 2Simon PetterssonUpsala IF17.43
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorVikt 3Tim SöderqvistHälle IF17.08
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorVikt 4Gustav LibergUllevi FK17.06
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorVikt 5Alexander PerssonHuddinge AIS16.80
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorVikt 6Tim WungerUpsala IF16.08
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19Junior60 m 1Austin HamiltonMalmö AI6.82
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19Junior60 m 2Marcus TornéeIFK Helsingborg6.86
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19Junior60 m 3Lukas NordénVästerås FK7.06
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19Junior60 m 4Giovanni InostrozaTurebergs FK7.10
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19Junior60 m 5Max HreljaLinköpings GIF7.11
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19Junior60 m 6Adrian AppelgrenMölndals AIK7.17
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19Junior400 m 1Ludvig HillenfjärdHuddinge AIS49.91
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19Junior400 m 2Samuel WiikÖrgryte IS50.15
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19Junior400 m 3Viktor BondessonMalmö AI50.39
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19Junior400 m 4Warsame DoleyMalmö AI50.79
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19Junior400 m 5Christoffer AhlHammarby IF50.82
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19Junior400 m 6Isac LarssonSävedalens AIK50.87
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19Junior1500 m 1Andreas KramerSävedalens AIK3:52.81
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19Junior1500 m 2Gustav NordlingSpårvägens FK4:00.11
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19Junior1500 m 3Kriger AhmedÖrgryte IS4:01.64
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19Junior1500 m 4Erik LagerlöfIFK Lidingö4:02.71
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19Junior1500 m 5Hussein IbrahimUllevi FK4:02.79
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19Junior1500 m 6Joel NorlingTurebergs FK4:03.44
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19Junior60 m häck 1Max HreljaLinköpings GIF7.96
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19Junior60 m häck 2Elias MartinssonBrattås CK7.97
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19Junior60 m häck 3Andreas GustafssonFalu IK7.98
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19Junior60 m häck 4Johan BengtssonTäby IS8.64
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19Junior60 m häck 5Fredrik KihlblomHuddinge AIS8.69
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19Junior60 m häck 6Nils EickhoffIK Ymer8.76
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorHöjd 1Filip BjörklundUpsala IF2.06
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorHöjd 2Oskar LundqvistUpsala IF2.04
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorHöjd 3Simon LarssonIK Ymer2.04
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorHöjd 4Robin JacobssonUllevi FK1.96
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorHöjd 5Mattias GreenSäffle FIK1.92
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorHöjd 6Simon ThrogenIF Göta Karlstad1.92
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorStav 1Jakob SamuelssonHässelby SK4.71
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorStav =2Andreas GustafssonFalu IK4.52
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorStav =2Sebastian RuthströmSpårvägens FK4.52
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorStav 4Magnus HerstedtMalmö AI4.47
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorStav 5Robin JacobssonUllevi FK4.16
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorStav 6Emil ÖstergrenIFK Växjö4.16
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorLängd 1David SvenssonIFK Tumba7.01
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorLängd 2Elias MartinssonBrattås CK7.00
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorLängd 3Sebastian StevensEskilstuna FI6.91
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorLängd 4Andreas GustafssonFalu IK6.87
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorLängd 5Jonatan ÅsmanÖresund FK6.84
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorLängd 6Andreas GustafssonFalu IK6.77
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorTresteg 1Christofer Pool WiklundFalköpings FIK14.95
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorTresteg 2Sebastian RuthströmSpårvägens FK13.92
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorTresteg 3Gustaf BålströmUllevi FK13.84
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorTresteg 4Albin BoestadIFK Lidingö13.77
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorTresteg 5Max HejdenbergÖrgryte IS13.73
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorTresteg 6Tobias LarssonÖrgryte IS13.38
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorKula 1Wictor PeterssonMalmö AI18.83
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorKula 2Jesper ArbingeHuddinge AIS17.16
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorKula 3Jakob SamuelssonHässelby SK16.32
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorKula 4Theodor AhlströmIFK Växjö16.08
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorKula 5Jonathan AmneskogKlippans FK14.38
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorKula 6Jakob ErikssonIF Göta Karlstad13.63
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorVikt 1Jakob GardenkransMalmö AI16.87
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorVikt 2Jesper ArbingeHuddinge AIS14.99
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorVikt 3Edvin LarssonEskilstuna FI14.13
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorVikt 4Johannes NilssonVästerås FK13.62
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17Ungdom60 m 1Henrik LarssonIF Göta Karlstad6.99
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17Ungdom60 m 2Erik JohanssonVarbergs GIF7.12
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17Ungdom60 m 3Carl-Einar Söderström EskonniemiHellas FK7.17
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17Ungdom60 m 4Alexander AndreassonÖrgryte IS7.27
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17Ungdom60 m 5Noa JonssonHässelby SK7.29
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17Ungdom60 m 6Raymond MpangaMalmö AI7.32
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17Ungdom400 m 1Kasper KadestålÖresund FK49.17
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17Ungdom400 m 2Arvid GustafssonUpsala IF50.45
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17Ungdom400 m 3Michael GiraldiVästerås FK50.77
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17Ungdom400 m 4Iyuel AyeleHuddinge AIS50.96
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17Ungdom400 m 5Edvin HagbergTurebergs FK51.52
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17Ungdom400 m 6Arvid FribergDanderyds SK52.03
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17Ungdom1500 m 1Ahmed AbdullahiUllevi FK4:07.28
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17Ungdom1500 m 2Iyuel AyeleHuddinge AIS4:08.27
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17Ungdom1500 m 3Mathias SöderKongahälla AIK4:10.46
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17Ungdom1500 m 4Abdikhalaq NoohUllevi FK4:11.41
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17Ungdom1500 m 5Jonathan GustafssonKFUM Örebro4:13.17
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17Ungdom1500 m 6August MollénTjalve IF Norrköping4:17.47
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17Ungdom60 m häck 1Joel BengtssonIFK Helsingborg7.96
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17Ungdom60 m häck 2Robin GustafssonBrattås CK8.06
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17Ungdom60 m häck 3Anton BertilssonHabo FIF-048.20
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17Ungdom60 m häck 4Carl-Einar Söderström EskonniemiHellas FK8.30
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17Ungdom60 m häck 5Viggo HahnssonÖrgryte IS8.50
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17Ungdom60 m häck 6Markus LundborgUllevi FK8.77
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomHöjd 1Simon WiklundIK Wilske2.05
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomHöjd 2Hampus CarlénsIFK Lidingö1.95
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomHöjd 3Markus MenanderKongahälla AIK1.91
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomHöjd 4Anton LedellHuddinge AIS1.84
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomHöjd =5Malcolm HerleniusUllevi FK1.84
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomHöjd =5Anton OlssonFIK Färjestaden1.84
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomStav 1Adam BengtssonUllevi FK4.31
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomStav 2Anton OlssonFIK Färjestaden4.21
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomStav 3Filip AnellIK Ymer4.15
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomStav 4Gustaf BackmanSpårvägens FK4.00
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomStav 5Johan NordströmFalu IK3.77
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomStav 6Martin ForsbergHammarby IF3.77
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomLängd 1Carl-Einar Söderström EskonniemiHellas FK6.94
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomLängd 2Jonas RenzTjalve IF Norrköping6.89
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomLängd 3Oskar ErixonIK Westmannia6.76
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomLängd 4Erik AnderssonSävedalens AIK6.48
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomLängd 5Albin MånssonIFK Växjö6.30
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomLängd 6Axel Jeske MagnussonSävedalens AIK6.27
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomTresteg 1Markus LundborgUllevi FK13.46
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomTresteg 2Axel Jeske MagnussonSävedalens AIK13.33
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomTresteg 3Simon WiklundIK Wilske12.95
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomTresteg 4Linus BertilssonÖrgryte IS12.76
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomTresteg 5Thomas Rydh-SternbeckÖsterhaninge IF12.39
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomTresteg 6Johan NordströmFalu IK12.25
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomKula 1Patrik LindstedtHässelby SK17.58
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomKula 2August BergstrandUllevi FK15.51
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomKula 3Alexander SjögrenKalmar SK14.45
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomKula 4Emil NilssonHabo FIF-0414.14
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomKula 5Johan LindqvistHögby IF13.50
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomKula 6Sigge DanielssonFIK Färjestaden12.42
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomVikt 1Patrik LindstedtHässelby SK21.88
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomVikt 2August BergstrandUllevi FK21.81
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomVikt 3Jacob KrumlindeIFK Lidingö15.55
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomVikt 4Victor SeitlHabo FIF-0414.63
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP17UngdomVikt 5Emil WennbergMölndals AIK9.16
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22Junior60 m 1Karolina NikamoUpsala IF7.63
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22Junior60 m 2Josefin PalmGefle IF7.66
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22Junior60 m 3Emilia KjellbergIFK Sunne7.69
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22Junior60 m 4Sara SöderbergTjalve IF Norrköping7.72
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22Junior60 m 5Adriana JanicMalmö AI7.73
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22Junior60 m 6Emma GällstedtGefle IF7.73
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22Junior400 m 1Alexandra EverettMalmö AI56.65
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22Junior400 m 2Klara HelanderUpsala IF57.02
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22Junior400 m 3Ida JanssonUpsala IF57.05
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22Junior400 m 4Johanna Holmén SvenssonUllevi FK58.39
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22Junior400 m 5Madeleine Björlin-DelmarIFK Göteborg58.69
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22Junior400 m 6Josephine Risberg ThoorIFK Helsingborg59.41
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22Junior1500 m 1Linn SöderholmSävedalens AIK4:35.24
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22Junior1500 m 2Jill HöstmanUllevi FK4:36.90
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22Junior1500 m 3Alice PeterssonKalmar SK4:43.24
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22Junior1500 m 4Lisa BergdahlSävedalens AIK4:44.94
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22Junior1500 m 5Isabell NorstedtIFK Helsingborg4:45.50
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22Junior1500 m 6Frida WallströmIFK Umeå4:51.41
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22Junior60 m häck 1Adriana JanicMalmö AI8.53
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22Junior60 m häck 2Malin SkogströmHässelby SK8.60
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22Junior60 m häck 3Sofia JohnssonHässelby SK8.64
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22Junior60 m häck 4Johanna CarlssonIFK Helsingborg8.64
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22Junior60 m häck 5Hanna PalmqvistMölndals AIK8.65
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22Junior60 m häck 6Sofia MossbergFalu IK8.65
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22JuniorHöjd 1Lisa EngmanKils AIK1.83
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22JuniorHöjd 2Ellen EkholmUllevi FK1.74
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22JuniorHöjd 3Sofia LindeTäby IS1.74
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22JuniorHöjd 4Emma SchackÅhus FIK1.66
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22JuniorHöjd 5Ylva EngdahlSpårvägens FK1.60
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22JuniorStav 1Annika JönssonIFK Helsingborg3.91
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22JuniorStav 2Hanna JanssonUllevi FK3.86
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22JuniorStav 3Sara CannmoÖrgryte IS3.70
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22JuniorLängd 1Sandra TörnrosGefle IF6.10
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22JuniorLängd 2Jonna LindéenKalmar SK5.85
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22JuniorLängd 3Elin LindebladKalmar SK5.72
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22JuniorLängd 4Thilda SärnevångIF Udd5.69
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22JuniorLängd 5Sofia Jäger StenbergSundbybergs IK5.69
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22JuniorLängd 6Emilia KjellbergIFK Sunne5.61
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22JuniorTresteg 1Sofia NilssonGefle IF12.57
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22JuniorTresteg 2Nellie MårtenssonMalmö AI12.33
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22JuniorTresteg 3Thilda SärnevångIF Udd12.06
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22JuniorTresteg 4Kamila PietruszkaGöteborgs KIK11.69
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22JuniorTresteg 5Hanna GilleSävedalens AIK11.55
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22JuniorTresteg 6Aina GriksaiteSpårvägens FK11.46
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22JuniorKula 1Fanny RoosAthletics 24Seven SK17.20
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22JuniorKula 2Sara LennmanKatrineholms SK14.77
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22JuniorKula 3Julia Svärd AxelssonMalmö AI14.35
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22JuniorKula 4Maria NilssonIK Orient13.77
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22JuniorKula 5Sofia LindeTäby IS13.46
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22JuniorKula 6Emma StenlöfVästerås FK12.71
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22JuniorVikt 1Marinda PeterssonMalmö AI19.82
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22JuniorVikt 2Sara LennmanKatrineholms SK17.63
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22JuniorVikt 3Kajsa WennbergUpsala IF14.97
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22JuniorVikt 4Linn BergstrandUllevi FK13.41
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19Junior60 m 1Irene EkelundMalmö AI7.55
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19Junior60 m 2Lisa WarfvingeVarbergs GIF7.61
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19Junior60 m 3Emelie RantzowIK Ymer7.64
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19Junior60 m 4Hanna HoffIFK Växjö7.72
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19Junior60 m 5Josefin PerssonSävedalens AIK7.79
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19Junior60 m 6Emma JanssonFalu IK7.81
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19Junior400 m 1Josefin PerssonSävedalens AIK55.95
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19Junior400 m 2Vendela RydbäckGöteborgs KIK56.40
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19Junior400 m 3Ebba SvantessonUllevi FK56.82
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19Junior400 m 4Anna EngelinÖstersunds GIF57.77
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19Junior400 m 5Rebecka SvedbergLinköpings GIF58.00
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19Junior400 m 6Karin YtterbergIK Ymer59.60
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19Junior1500 m 1Linn BengtssonIFK Växjö4:41.21
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19Junior1500 m 2Sara ChristianssonTrollhättan FIK4:42.91
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19Junior1500 m 3Isabella AnderssonTurebergs FK4:44.21
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19Junior1500 m 4Olivia WeslienIF Göta Karlstad4:49.33
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19Junior1500 m 5Ida TryggvesonF Bålsta IK4:52.54
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19Junior1500 m 6Winta MekonenHammarby IF4:55.34
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19Junior60 m häck 1Lovisa ÖstervallIFK Tumba8.63
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19Junior60 m häck 2Tess Hertz SaebböGöteborgs KIK8.66
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19Junior60 m häck 3Amanda HolmbergLidköpings IS8.78
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19Junior60 m häck 4Linnéa FrobeTäby IS8.94
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19Junior60 m häck 5Lovisa LindeTäby IS9.07
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19Junior60 m häck 6Emelie Nyman WänsethÖstersunds GIF9.10
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorHöjd 1Lovisa ÖstervallIFK Tumba1.80
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorHöjd 2Bianca SalmingTäby IS1.78
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorHöjd 3Louise EkmanGefle IF1.76
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorHöjd 4Emelie Nyman WänsethÖstersunds GIF1.76
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorHöjd 5Emma SöderströmGöteborgs KIK1.72
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorHöjd 6Louise EstbergMölndals AIK1.66
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorStav 1Elienor WernerHässelby SK4.30
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorStav 2Minna SvärdIF Göta Karlstad3.83
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorStav 3Klara MattssonIK Orient3.78
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorStav 4Ellen OlssonWärnamo SK3.73
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorStav 5Erica EdströmIFK Kristinehamn3.38
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorStav 6Alexia LillhavIFK Växjö3.24
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorLängd 1Kaiza KarlénKFUM Arvika5.99
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorLängd 2Tess Hertz SaebböGöteborgs KIK5.78
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorLängd 3Lovisa ÖstervallIFK Tumba5.75
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorLängd 4Ida NilssonHovslätts IK5.69
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorLängd 5Emelie RantzowIK Ymer5.66
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorLängd 6Sara SjögrenF Stenungsunds FI5.61
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorTresteg 1Fanny ErnestamKFUM Örebro13.12
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorTresteg 2Emelie Nyman WänsethÖstersunds GIF12.14
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorTresteg 3Sara SjögrenF Stenungsunds FI12.12
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorTresteg 4Johanna DyremarkIFK Tumba11.82
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorTresteg 5Jenny LestanderLinköpings GIF11.76
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorTresteg 6Amanda HjalmarssonHovslätts IK11.76
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorKula 1Agnes LarssonIF Göta Karlstad14.52
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorKula 2Amanda MalmehedLinköpings GIF13.26
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorKula 3Emma HarryssonBrattås CK13.21
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorKula 4Bianca SalmingTäby IS12.84
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorKula 5Victoria Engström KindmarkUpsala IF12.45
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorKula 6Mathilda ErikssonIFK Tumba12.28
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorVikt 1Mathilda BjörklundF Bålsta IK17.07
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorVikt 2Frida BååthTimrå AIF16.05
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorVikt 3Nina BjörkmanVästerås FK15.42
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorVikt 4Vanessa KamgaUpsala IF15.12
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorVikt 5Rebecka SamuelssonIggesunds SK15.07
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorVikt 6Linnea Larsson HuuskoTurebergs FK14.91
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17Ungdom60 m 1Amanda HanssonHässelby SK7.67
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17Ungdom60 m 2Hanna AxelssonUpsala IF7.73
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17Ungdom60 m 3Ida ThunbergIK Stål7.79
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17Ungdom60 m 4Lisa DahlströmIK Orient7.84
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17Ungdom60 m 5Victoria Almerén HanssonHammarby IF7.85
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17Ungdom60 m 6Louise AnderssonGefle IF7.96
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17Ungdom400 m 1Saga BernerydSpårvägens FK58.17
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17Ungdom400 m 2Julia FriskIFK Växjö58.26
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17Ungdom400 m 3Celina ReichardtSpårvägens FK58.37
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17Ungdom400 m 4Carolina SöderbomÄrla IF59.35
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17Ungdom400 m 5Martina WinbergMölndals AIK59.42
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17Ungdom400 m 6Sara HermanssonHuddinge AIS59.43
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17Ungdom1500 m 1Mika SöderströmIFK Lidingö4:38.96
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17Ungdom1500 m 2Beatrice BrinkIF Kville4:40.92
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17Ungdom1500 m 3Sara GunnarssonMölndals AIK4:49.24
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17Ungdom1500 m 4Linnéa SmalströmSävedalens AIK5:03.48
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17Ungdom1500 m 5Julia SamuelssonHögby IF5:06.18
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17Ungdom1500 m 6Stina JohanssonTranås AIF5:10.88
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17Ungdom60 m häck 1Victoria Almerén HanssonHammarby IF8.44
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17Ungdom60 m häck 2Amanda HanssonHässelby SK8.46
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17Ungdom60 m häck 3Ida ThunbergIK Stål8.71
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17Ungdom60 m häck 4Moa KjellanderÅhus FIK9.07
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17Ungdom60 m häck 5Elin BärjegårdLeksands FIK9.18
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17Ungdom60 m häck 6Michelle JonssonStrands IF9.28
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomHöjd 1Maja NilssonMotala AIF1.77
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomHöjd =2Frida BergvallIFK Växjö1.72
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomHöjd =2Sanna PetterssonÖstersunds GIF1.72
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomHöjd 4Linnea JönssonIFK Helsingborg1.70
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomHöjd 5Moa SjödellIK Hakarpspojkarna1.70
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomHöjd 6Jennifer DalbergPiteå IF1.65
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomStav 1Linnea JönssonIFK Helsingborg3.65
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomStav 2Frida BergvallIFK Växjö3.53
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomStav 3Amanda JärnvallTjalve IF Norrköping2.90
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomStav 4Hanna ZachrissonUllevi FK2.90
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomStav 5Amanda BacklundIK Orient2.69
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomStav 6Johanna HellmanIFK Lidingö2.69
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomLängd 1Amanda HanssonHässelby SK5.77
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomLängd 2Ida ThunbergIK Stål5.70
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomLängd 3Karolina SvenssonMarieby GoIF5.59
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomLängd 4Alma KilpeläinenLjungby FIK5.40
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomLängd 5Josefine LundvallTäby IS5.39
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomLängd 6Louise AnderssonGefle IF5.32
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomTresteg 1Julia OlanderKA 2 IF12.16
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomTresteg 2Klara EkelundKA 2 IF12.10
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomTresteg 3Lizzie HagerUllevi FK12.01
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomTresteg 4Fatima KonéUllevi FK11.86
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomTresteg 5Saga SjöbergÖresund FK11.10
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomTresteg 6Emelina WirebroMotala AIF11.10
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomKula 1Ida OlssonIF Hagen14.41
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomKula 2Amanda LejrosKFUM Örebro14.23
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomKula 3Rosanna CianelliHammarby IF14.14
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomKula 4Frida BergvallIFK Växjö13.44
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomKula 5Amanda NilssonLaholms IF13.21
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomKula 6Ida Jansson AnderssonHåfreströms IF12.73
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomVikt 1Ida StenbäckSK Bore16.18
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomVikt 2Amanda LejrosKFUM Örebro16.16
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomVikt 3Cecilia LarssonIFK Växjö16.15
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomVikt 4Amanda AasaHabo FIF-0415.71
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomVikt 5Ida OlssonIF Hagen15.54
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF17UngdomVikt 6Luana Klaric LundhGöteborgs KIK15.09