SM-poängtabellen – filtrering

 

Sammanställd av Jonas Hedman, jonas.hedman@friidrottaren.com i samarbete med Elitklubbarna.

Sök i ett eller flera fält nedan. Exempel: Välj Ullevi FK vid klubb näst längst ner och tryck på "Sök". Då visas först placering, poäng och antal poängplatser och under det de aktiva som tog poäng. Eller sök på "Tävling: Friidrotts-SM i Söderhamn" samt "Klubb: Malmö AI" för att se hur många och vilka topp-6-placeringar MAI tog i den SM-tävlingen.

2016 bytte två klubbar namn: Atleticum Växjö SK till Athletics 24Seven SK och Tjalve GoIF till Tjalve IF Norrköping. Dessa har för sökfunktionens skull fått det nya namnet även för 2014 och 2015.

Välj filtrering









Poängtabellen

Aktuell filtrering: 2016, Junior
Placklubbpoängantal
1Ullevi FK24965
2Malmö AI23049
3Hässelby SK21955
4Sävedalens AIK15533
5Upsala IF15339
6Huddinge AIS116.532
7Mölndals AIK102.533
8Örgryte IS9426
9Täby IS88.522
10IK Ymer86.520
11Gefle IF8219
12Spårvägens FK75.522
13IF Göta Karlstad7520
14IFK Tumba7015
15Turebergs FK6717
16Hammarby IF6422
17IFK Växjö53.517
18IFK Lidingö5216
Göteborgs KIK5212
20IFK Helsingborg5114
21Linköpings GIF4813
22Västerås FK3714
Tjalve IF Norrköping379
24Eskilstuna FI369
25Kalmar SK348
26Falu IK28.58
27Brattås CK285
Östersunds GIF289
29Athletics 24Seven SK235
30IK Hakarpspojkarna225
31Hovslätts IK196
32Högby IF156
Katrineholms SK153
IFK Sunne155
35Strands IF142
KFUM Arvika142
Hälle IF144
38KFUM Örebro133
39FIF Gnistan122
Kils AIK122
Falköpings FIK122
Timrå AIF122
43IK Orient113
Bollnäs FIK113
IK Akele113
46Finspångs AIK103
Umedalens IF102
IF Udd103
F Bålsta IK103
Motala AIF102
51IFK Umeå95
52SK Bore71
IFK Göteborg72
IFK Kristinehamn72
Nyköpings BIS71
Dala-Järna IK71
Trollhättan FIK72
Bromma IF73
Södertälje IF72
IFK Mora72
Sundbybergs IK72
Stensjöns IF71
63KA 2 IF62
Råby-Rekarne FI62
Visby IF Gute62
Mariestads AIF62
67Öresund FK52
Varbergs GIF51
F Stenungsunds FI52
70Hanvikens SK4.51
IFK Lund4.51
Klippans FK4.53
73Heleneholms IF41
Örbyhus IF41
Lidköpings IS41
Piteå IF42
Istrums SK42
78IF Rigor32
Järvsö IF31
Wärnamo SK31
Säffle FIK32
Åhus FIK31
Alingsås IF31
Set Sail IF31
85Nedre Soppero IK21
Iggesunds SK21
Skellefteå AIK21
IK Lerum FI22
89IF Kville11
Bottnaryds IF11
IK Heros11
Hellas FK11
Björnstorps IF11
Tierps IF11

Relaterade resultat
TävlingUte/InneKlassÅldersgr.GrenPlac.nameKlubbResultat
SM 10 km väg Stockholm 15/6 2016UM22Junior10 km1Ebba Tulu ChalaHuddinge AIS30:41
SM 10 km väg Stockholm 15/6 2016UM22Junior10 km2Otto KingstedtHuddinge AIS31:24
SM 10 km väg Stockholm 15/6 2016UM22Junior10 km3Gabriel SteffensenSävedalens AIK31:44
SM 10 km väg Stockholm 15/6 2016UM22Junior10 km4Oscar ClaessonSävedalens AIK31:53
SM 10 km väg Stockholm 15/6 2016UM22Junior10 km5Awet MengsteabÖrgryte IS32:19
SM 10 km väg Stockholm 15/6 2016UM22Junior10 km6Abduwahab AbduleUllevi FK32:23
SM 10 km väg Stockholm 15/6 2016UK22Junior10 km1Maria LarssonÖrgryte IS34:37
SM 10 km väg Stockholm 15/6 2016UK22Junior10 km2Lisa BergdahlSävedalens AIK37:40
SM 10 km väg Stockholm 15/6 2016UK22Junior10 km3Kerstin AxelssonIK Hakarpspojkarna38:33
SM 10 km väg Stockholm 15/6 2016UK22Junior10 km4Malin NyströmIFK Mora42:12
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UM22Junior8 km terräng 1Gabriel SteffensenSävedalens AIK25:35
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UM22Junior8 km terräng 2Otto KingstedtHuddinge AIS25:39
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UM22Junior8 km terräng 3Joel ZachrissonUllevi FK26:06
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UM22Junior8 km terräng 4Alexander NilssonMölndals AIK26:12
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UM22Junior8 km terräng 5Andreas JanssonHässelby SK26:17
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UM22Junior8 km terräng 6Algirdas BartkeviciusIK Akele26:30
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UM22JuniorLag1Ullevi FK1:21:04
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UM22JuniorLag2Sävedalens AIK1:21:52
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UM22JuniorLag3Örgryte IS1:23:46
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UP19Junior6 km terräng 1Oliver LöfqvistSpårvägens FK19:30
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UP19Junior6 km terräng 2Merih HagosEskilstuna FI19:31
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UP19Junior6 km terräng 3Hussein IbrahimUllevi FK19:32
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UP19Junior6 km terräng 4Haben KidaneEskilstuna FI19:35
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UP19Junior6 km terräng 5Kriger AhmedÖrgryte IS19:59
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UP19Junior6 km terräng 6Mohamed MohamoudUllevi FK20:00
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UP19JuniorLag1Ullevi FK59:47
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UP19JuniorLag2Spårvägens FK1:00:43
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UP19JuniorLag3Eskilstuna FI1:02:04
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UP19JuniorLag4Mölndals AIK1:02:11
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UP19JuniorLag5Högby IF1:02:53
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UP19JuniorLag6Hässelby SK1:02:54
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UK22Junior6 km terräng 1Jill HöstmanUllevi FK22:59
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UK22Junior6 km terräng 2Lisa BergdahlSävedalens AIK23:04
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UK22Junior6 km terräng 3Kerstin AxelssonIK Hakarpspojkarna23:09
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UK22Junior6 km terräng 4Frida MicholdSet Sail IF23:12
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UK22Junior6 km terräng 5Moa RothmanVästerås FK23:45
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UK22Junior6 km terräng 6Alice KristiansenSävedalens AIK23:54
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UF19Junior4 km terräng 1Sara ChristianssonSävedalens AIK14:31
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UF19Junior4 km terräng 2Alice GrebergMölndals AIK15:03
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UF19Junior4 km terräng 3Ellen PerssonHögby IF15:05
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UF19Junior4 km terräng 4Astrid RosvallHässelby SK15:13
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UF19Junior4 km terräng 5Hanna BergströmHuddinge AIS15:35
SM terräng Västerås 22-23/10 2016UF19Junior4 km terräng 6Elin BrinkMölndals AIK15:39
SM mångkamp Falun 10-11/9 2016UM22JuniorTiokamp1Fredrik SamuelssonHässelby SK7.788
SM mångkamp Falun 10-11/9 2016UM22JuniorTiokamp2Kevin FanklUllevi FK6.803
SM mångkamp Falun 10-11/9 2016UM22JuniorTiokamp3Axel OhlsonHässelby SK6.053
SM mångkamp Falun 10-11/9 2016UP19JuniorTiokamp1Samuel WiikÖrgryte IS5.961
SM mångkamp Falun 10-11/9 2016UP19JuniorTiokamp2Max HejdenbergÖrgryte IS5.850
SM mångkamp Falun 10-11/9 2016UP19JuniorTiokamp3Axel AbrahamssonBromma IF5.419
SM mångkamp Falun 10-11/9 2016UK22JuniorSjukamp1Malin SkogströmHässelby SK5.100
SM mångkamp Falun 10-11/9 2016UK22JuniorSjukamp2Sara SöderbergTjalve IF Norrköping4.794
SM mångkamp Falun 10-11/9 2016UK22JuniorSjukamp3Frida JohanssonIF Göta Karlstad4.788
SM mångkamp Falun 10-11/9 2016UF19JuniorSjukamp1Bianca SalmingTäby IS5.565
SM mångkamp Falun 10-11/9 2016UF19JuniorSjukamp2Lovisa LindeTäby IS5.319
SM mångkamp Falun 10-11/9 2016UF19JuniorSjukamp3Beatrice LantzIFK Växjö5.010
SM mångkamp Falun 10-11/9 2016UF19JuniorSjukamp4Helena KolteTäby IS4.585
SM mångkamp Falun 10-11/9 2016UF19JuniorSjukamp5Victoria StöckelNedre Soppero IK4.575
SM mångkamp Falun 10-11/9 2016UF19JuniorSjukamp6Emilia StenströmHuddinge AIS3.970
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UM22Junior4x100 m 1Hammarby IF41.07
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UM22Junior4x100 m 2Ullevi FK41.09
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UM22Junior4x100 m 3Huddinge AIS41.95
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UM22Junior4x100 m 4Spårvägens FK42.50
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UM22Junior4x100 m 5IFK Lidingö43.76
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UM22Junior4x100 m 6Mölndals AIK44.75
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UM22Junior3x400 m 1Ullevi FK2:26.68
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UM22Junior3x400 m 2Upsala IF2:27.03
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UM22Junior3x400 m 3Ullevi FK2:27.45
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UM22Junior3x400 m 4Huddinge AIS2:31.41
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UM22Junior3x400 m 5Spårvägens FK2:31.78
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UM22Junior3x400 m 6IFK Lidingö2:36.32
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UM22Junior3x800 m 1Hässelby SK5:42.88
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UM22Junior3x800 m 2Turebergs FK5:42.92
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UM22Junior3x800 m 3Ullevi FK5:43.09
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UM22Junior3x800 m 4Sävedalens AIK6:05.13
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UM22Junior3x800 m 5Högby IF6:07.36
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UM22Junior3x800 m 6Mölndals AIK6:08.19
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UP19Junior4x100 m 1Malmö AI41.99
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UP19Junior4x100 m 2Hammarby IF43.13
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UP19Junior4x100 m 3Hässelby SK43.93
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UP19Junior4x100 m 4IFK Lidingö43.99
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UP19Junior4x100 m 5Örgryte IS44.76
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UP19Junior4x100 m 6IFK Växjö45.00
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UP19Junior1000 m stafett 1Mölndals AIK1:58.28
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UP19Junior1000 m stafett 2Huddinge AIS1:59.16
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UP19Junior1000 m stafett 3Hässelby SK2:00.33
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UP19Junior1000 m stafett 4IFK Lidingö2:02.70
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UP19Junior1000 m stafett 5Örgryte IS2:05.45
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UP19Junior1000 m stafett 6Bromma IF2:07.09
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UP19Junior3x800 m 1Sävedalens AIK5:48.52
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UP19Junior3x800 m 2Mölndals AIK5:51.14
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UP19Junior3x800 m 3Ullevi FK5:54.39
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UP19Junior3x800 m 4IFK Lidingö5:57.65
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UP19Junior3x800 m 5Hammarby IF6:04.36
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UP19Junior3x800 m 6Hässelby SK6:04.67
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UK22Junior4x100 m 1Malmö AI46.97
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UK22Junior4x100 m 2Gefle IF47.62
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UK22Junior4x100 m 3Hässelby SK47.69
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UK22Junior4x100 m 4Tjalve IF Norrköping47.91
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UK22Junior4x100 m 5Mölndals AIK49.04
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UK22Junior4x100 m 6Hammarby IF50.25
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UK22Junior3x400 m 1Hässelby SK2:54.04
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UK22Junior3x400 m 2IFK Helsingborg2:54.94
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UK22Junior3x400 m 3Upsala IF2:58.49
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UK22Junior3x400 m 4Mölndals AIK3:01.19
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UK22Junior3x800 m 1Sävedalens AIK7:35.72
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UK22Junior3x800 m 2Hammarby IF8:05.26
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UF19Junior4x100 m 1IFK Tumba47.71
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UF19Junior4x100 m 2Göteborgs KIK47.73
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UF19Junior4x100 m 3Täby IS48.35
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UF19Junior4x100 m 4IF Göta Karlstad49.08
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UF19Junior4x100 m 5Linköpings GIF49.11
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UF19Junior4x100 m 6Hammarby IF49.64
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UF19Junior1000 m stafett 1Täby IS2:15.32
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UF19Junior1000 m stafett 2Göteborgs KIK2:15.93
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UF19Junior1000 m stafett 3IFK Tumba2:17.34
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UF19Junior1000 m stafett 4IF Göta Karlstad2:21.36
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UF19Junior1000 m stafett 5Linköpings GIF2:23.01
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UF19Junior1000 m stafett 6IK Lerum FI2:27.75
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UF19Junior3x800 m 1Täby IS6:57.30
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UF19Junior3x800 m 2Hässelby SK6:58.92
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UF19Junior3x800 m 3Mölndals AIK7:07.97
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UF19Junior3x800 m 4Sävedalens AIK7:12.75
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UF19Junior3x800 m 5Huddinge AIS7:34.27
SM stafett Stockholm 28-29/5 2016UF19Junior3x800 m 6Hammarby IF7:37.58
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22Junior100 m 1Emil von BarthUllevi FK10.65
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22Junior100 m 2Desmond RogoHammarby IF10.70
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22Junior100 m 3Jacob EwertzhHammarby IF10.76
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22Junior100 m 4Jonathan WulffHammarby IF10.97
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22Junior100 m 5Erik AnnerfalkMariestads AIF10.99
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22Junior100 m 6Gustav KjellTurebergs FK11.00
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22Junior200 m 1Jacob EwertzhHammarby IF21.34
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22Junior200 m 2Emil von BarthUllevi FK21.39
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22Junior200 m 3Erik AnnerfalkMariestads AIF21.74
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22Junior200 m 4Amadou SussohoHuddinge AIS21.89
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22Junior200 m 5Erik MartinssonGefle IF22.12
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22Junior200 m 6Douglas HellbrattHuddinge AIS22.42
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22Junior400 m 1Erik MartinssonGefle IF47.76
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22Junior400 m 2Andreas MovinIFK Lidingö48.86
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22Junior400 m 3Martin SelinUllevi FK49.38
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22Junior400 m 4Anton SigurdssonMalmö AI49.41
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22Junior400 m 5Erik HermelinIFK Lidingö49.75
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22Junior400 m 6Edom AbrehamHässelby SK50.28
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22Junior800 m 1Erik MartinssonGefle IF1:50.90
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22Junior800 m 2Gustav BerlinIK Akele1:52.05
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22Junior800 m 3Mattias OhlssonHeleneholms IF1:52.09
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22Junior800 m 4Björn SeifertUpsala IF1:53.48
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22Junior800 m 5Anton PerssonHässelby SK1:53.77
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22Junior800 m 6Rasmus BengtssonSpårvägens FK1:53.86
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22Junior1500 m 1Kalle BerglundSpårvägens FK3:58.32
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22Junior1500 m 2Awet MengsteabÖrgryte IS4:00.46
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22Junior1500 m 3Hampus BörjessonUllevi FK4:00.81
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22Junior1500 m 4Alexander NilssonMölndals AIK4:01.26
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22Junior1500 m 5Johan LindgrenMölndals AIK4:03.86
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22Junior1500 m 6Abdelfath YassinGefle IF4:05.21
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22Junior5000 m 1Amanuel GergisTurebergs FK14:29.57
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22Junior5000 m 2Napoleon SolomonTurebergs FK14:30.24
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22Junior5000 m 3Ebba Tulu ChalaHuddinge AIS14:30.26
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22Junior5000 m 4Gabriel SteffensenSävedalens AIK14:33.34
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22Junior5000 m 5Joel ZachrissonUllevi FK14:38.54
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22Junior5000 m 6Vidar JohanssonSävedalens AIK14:41.42
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22Junior2000 m hinder 1Napoleon SolomonTurebergs FK5:45.22
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22Junior2000 m hinder 2Vidar JohanssonSävedalens AIK5:50.40
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22Junior2000 m hinder 3Awet MengsteabÖrgryte IS5:54.42
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22Junior2000 m hinder 4Jens PetrussonUllevi FK6:17.68
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22Junior2000 m hinder 5Hafiz IbrahimSävedalens AIK6:17.75
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22Junior2000 m hinder 6Anders FoxSpårvägens FK6:28.29
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22Junior110 m häck 1Jonathan HolmStrands IF14.41
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22Junior110 m häck 2Fredrik SamuelssonHässelby SK14.49
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22Junior110 m häck 3Petter GustafssonIK Hakarpspojkarna14.51
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22Junior110 m häck 4Philip Ngwe LuckeyMölndals AIK14.72
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22Junior110 m häck 5Hannes Kvist WirdmoAthletics 24Seven SK14.75
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22Junior110 m häck 6Charles MitalaMalmö AI15.06
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22Junior400 m häck 1Isak AnderssonUpsala IF53.56
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22Junior400 m häck 2Alexander LundskogUllevi FK54.04
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22Junior400 m häck 3Oskar GreilertUllevi FK54.56
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22Junior400 m häck 4Petter GustafssonIK Hakarpspojkarna54.84
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22Junior400 m häck 5Andreas AlmlöfSpårvägens FK55.10
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22Junior400 m häck 6Filip WendelinMölndals AIK57.00
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22JuniorHöjd 1Andreas CarlssonIK Ymer2.12
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22JuniorHöjd =2Fredrik LöfgrenIFK Lund2.09
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22JuniorHöjd =2Fabian DelrydTäby IS2.09
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22JuniorHöjd 4Henrik ThomsIF Göta Karlstad2.02
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22JuniorHöjd 5Olle WillsundHögby IF1.81
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22JuniorStav 1Micael FagöKalmar SK4.93
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22JuniorStav 2David KappelinÖrgryte IS4.73
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22JuniorStav 3Esa HiltunenUllevi FK4.60
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22JuniorStav 4Nicklas KarlssonFinspångs AIK4.60
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22JuniorStav 5Alfred Delefors-HedbergTjalve IF Norrköping4.47
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22JuniorLängd 1Andreas CarlssonIK Ymer7.65/+1.3
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22JuniorLängd 2Fredrik SamuelssonHässelby SK7.50/+2.0
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22JuniorLängd 3Thobias Nilsson MontlerMalmö AI7.47/0.0
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22JuniorLängd 4Johan TaléusEskilstuna FI7.40w/+3.1
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22JuniorLängd 5Jesper HellströmHässelby SK7.35/+1.7
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22JuniorLängd 6Rickard WillmanVästerås FK6.94w/+3.2
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22JuniorTresteg 1Simon KarlénIF Göta Karlstad15.22/+1.3
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22JuniorTresteg 2Jesper HellströmHässelby SK14.83w/+2.3
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22JuniorTresteg 3Andreas CarlssonIK Ymer14.45/+0.4
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22JuniorTresteg 4Antonis DinopoulosUpsala IF14.43w/+2.2
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22JuniorTresteg 5Niklas AlsingÖstersunds GIF14.20/-0.1
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22JuniorTresteg 6Eric HallquistÖstersunds GIF13.46/+0.2
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22JuniorKula 1Simon PetterssonUpsala IF17.77
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22JuniorKula 2Viktor GardenkransMalmö AI17.69
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22JuniorKula 3Tim WungerUpsala IF15.98
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22JuniorKula 4Alexander PerssonHuddinge AIS15.53
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22JuniorKula 5Gustav LibergUllevi FK15.32
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22JuniorKula 6Andreas ErikssonIK Heros14.56
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22JuniorDiskus 1Simon PetterssonUpsala IF63.10
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22JuniorDiskus 2Viktor GardenkransMalmö AI55.18
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22JuniorDiskus 3Gustav LibergUllevi FK53.47
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22JuniorDiskus 4Albin LagerKFUM Örebro52.04
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22JuniorDiskus 5Tor LindbergIFK Umeå47.47
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22JuniorDiskus 6William UllbergIFK Umeå45.09
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22JuniorSlägga 1Anders ErikssonHovslätts IK67.19
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22JuniorSlägga 2Tim SöderqvistHälle IF62.48
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22JuniorSlägga 3Simon PetterssonUpsala IF58.43
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22JuniorSlägga 4Anton AnderssonUmedalens IF57.03
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22JuniorSlägga 5Tobias HagströmHälle IF50.67
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22JuniorSlägga 6Pontus LantzBottnaryds IF45.28
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22JuniorSpjut 1Isak OskarssonStensjöns IF73.30
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22JuniorSpjut 2Quincy AnderssonMalmö AI66.59
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22JuniorSpjut 3Lukas KvistIFK Helsingborg66.21
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22JuniorSpjut 4Axel LönegrenUpsala IF65.05
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22JuniorSpjut 5Gabriel HeenHässelby SK61.79
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UM22JuniorSpjut 6Tomas LundbergIFK Lidingö60.18
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19Junior100 m 1Austin HamiltonMalmö AI10.57
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19Junior100 m 2Marcus TornéeIFK Helsingborg10.70
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19Junior100 m 3Felix SvenssonMölndals AIK10.82
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19Junior100 m 4Tarley AllisonJärvsö IF11.09
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19Junior100 m 5Giovanni InostrozaTurebergs FK11.21
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19Junior100 m 6Daniel ÖrevikVisby IF Gute11.22
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19Junior200 m 1Marcus TornéeIFK Helsingborg21.35
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19Junior200 m 2Austin HamiltonMalmö AI21.37
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19Junior200 m 3Felix SvenssonMölndals AIK21.42
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19Junior200 m 4Linus AnderssonAlingsås IF22.58
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19Junior200 m 5Markus ÖgrenHammarby IF22.66
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19Junior200 m 6Chidozie AbikaIF Kville22.84
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19Junior400 m 1Niklas Bergman LarssonLinköpings GIF48.92
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19Junior400 m 2Andreas KramerSävedalens AIK49.27
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19Junior400 m 3Joakim KarlssonFinspångs AIK50.18
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19Junior400 m 4Anton RoosHuddinge AIS50.81
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19Junior400 m 5Isac LarssonSävedalens AIK50.85
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19Junior400 m 6Love NielsenHässelby SK51.28
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19Junior800 m 1Andreas KramerSävedalens AIK1:53.24
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19Junior800 m 2Warsame DoleyMalmö AI1:54.95
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19Junior800 m 3Simon WallenlindMölndals AIK1:55.82
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19Junior800 m 4Erik RosqvistSpårvägens FK1:57.33
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19Junior800 m 5Oliver LöfqvistSpårvägens FK1:57.72
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19Junior800 m 6Joel NorlingTurebergs FK1:57.88
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19Junior1500 m 1Emil DanielssonDala-Järna IK4:09.02
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19Junior1500 m 2Suldan HassanUllevi FK4:10.25
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19Junior1500 m 3Simon WallenlindMölndals AIK4:10.93
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19Junior1500 m 4Simon SundströmIFK Lidingö4:14.15
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19Junior1500 m 5Warsame DoleyMalmö AI4:15.22
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19Junior1500 m 6Oskar RosenlundBjörnstorps IF4:19.79
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19Junior5000 m 1Hussein IbrahimUllevi FK15:01.98
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19Junior5000 m 2Adelegn ZewduMalmö AI15:11.74
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19Junior5000 m 3Gustav NordlingSpårvägens FK15:21.16
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19Junior5000 m 4Haben KidaneEskilstuna FI15:21.46
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19Junior5000 m 5Erik DjurbergHässelby SK15:32.41
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19Junior5000 m 6Mohamed MohamoudUllevi FK15:56.97
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19Junior2000 m hinder 1Simon SundströmIFK Lidingö5:58.87
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19Junior2000 m hinder 2Erik DjurbergHässelby SK6:03.68
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19Junior2000 m hinder 3Adelegn ZewduMalmö AI6:16.79
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19Junior2000 m hinder 4Merih HagosEskilstuna FI6:23.54
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19Junior2000 m hinder 5Miguel PalmMölndals AIK6:24.32
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19Junior2000 m hinder 6Stefan StojanovicHässelby SK6:28.96
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19Junior110 m häck 1Elias MartinssonBrattås CK14.24
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19Junior110 m häck 2Sebastian RuthströmSpårvägens FK14.76
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19Junior110 m häck 3Viktor Wahlén DiederichsenSpårvägens FK14.94
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19Junior110 m häck 4Fredrik KihlblomHuddinge AIS14.94
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19Junior110 m häck 5Nils EickhoffIK Ymer15.48
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19Junior110 m häck 6Johan BengtssonTäby IS15.49
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19Junior400 m häck 1Ludvig HillenfjärdHuddinge AIS54.75
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19Junior400 m häck 2Samuel WiikÖrgryte IS55.18
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19Junior400 m häck 3Fredrik KihlblomHuddinge AIS55.82
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19Junior400 m häck 4Fredrik LorentzonIFK Lidingö57.96
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19Junior400 m häck 5Axel AbrahamssonBromma IF60.09
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19Junior400 m häck 6Viktor BondessonMalmö AI61.99
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19JuniorHöjd 1Oskar LundqvistUpsala IF2.02
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19JuniorHöjd =2Simon LarssonIK Ymer2.02
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19JuniorHöjd =2Fredrik WenströmHanvikens SK2.02
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19JuniorHöjd 4Filip BjörklundUpsala IF2.02
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19JuniorHöjd 5Robin JacobssonUllevi FK1.98
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19JuniorHöjd 6Mattias GreenSäffle FIK1.93
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19JuniorStav 1Jakob SamuelssonHässelby SK4.70
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19JuniorStav 2Emil ÖstergrenIFK Växjö4.52
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19JuniorStav 3Robin JacobssonUllevi FK4.47
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19JuniorStav 4Sebastian RuthströmSpårvägens FK4.47
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19JuniorLängd 1Elias MartinssonBrattås CK7.19/+1.2
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19JuniorLängd 2Daniel ÖrevikVisby IF Gute7.11w/+3.5
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19JuniorLängd 3Filip BjörklundUpsala IF7.03/+1.8
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19JuniorLängd 4Jonatan ÅsmanÖresund FK6.93w/+2.1
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19JuniorLängd 5Sebastian RuthströmSpårvägens FK6.90/+1.9
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19JuniorLängd 6Max HejdenbergÖrgryte IS6.74/+1.1
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19JuniorTresteg 1Marcus NybergMalmö AI14.99/+1.8
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19JuniorTresteg 2Christofer Pool WiklundFalköpings FIK14.87/+1.8
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19JuniorTresteg 3Albin BoestadIFK Lidingö14.30/+1.3
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19JuniorTresteg 4Timothy OlssonHammarby IF14.19w/+3.3
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19JuniorTresteg 5Max HejdenbergÖrgryte IS13.76/+1.6
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19JuniorTresteg 6Tobias LarssonÖrgryte IS13.33/+1.3
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19JuniorKula 1Wictor PeterssonMalmö AI19.18
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19JuniorKula 2Jesper ArbingeHuddinge AIS17.43
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19JuniorKula 3Jakob GardenkransMalmö AI15.78
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19JuniorKula 4Jakob SamuelssonHässelby SK15.34
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19JuniorKula 5Gustav EichmüllerMalmö AI15.29
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19JuniorKula 6Malte BarlingerLinköpings GIF12.14
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19JuniorDiskus 1Wictor PeterssonMalmö AI59.27
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19JuniorDiskus 2Jakob GardenkransMalmö AI59.05
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19JuniorDiskus 3Oscar GustafssonSödertälje IF54.06
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19JuniorDiskus 4Jesper ArbingeHuddinge AIS49.15
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19JuniorDiskus 5Theodor AhlströmIFK Växjö47.29
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19JuniorDiskus 6Jakob SamuelssonHässelby SK44.74
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19JuniorSlägga 1Jakob GardenkransMalmö AI57.13
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19JuniorSlägga 2Jesper ArbingeHuddinge AIS56.40
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19JuniorSlägga 3Johannes NilssonVästerås FK54.75
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19JuniorSlägga 4Albin KjellbergHässelby SK45.50
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19JuniorSlägga 5Carl Krüsell BergHammarby IF39.36
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19JuniorSlägga 6Joel MattssonTierps IF36.14
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19JuniorSpjut 1Simon LitzellHässelby SK71.36
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19JuniorSpjut 2Rasmus ErikssonKils AIK65.66
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19JuniorSpjut 3Theodor AhlströmIFK Växjö64.46
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19JuniorSpjut 4Jakob ErikssonIF Göta Karlstad63.15
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19JuniorSpjut 5Jakob SamuelssonHässelby SK62.06
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UP19JuniorSpjut 6Jonathan AmneskogKlippans FK60.26
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22Junior100 m 1Sara SöderbergTjalve IF Norrköping11.96
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22Junior100 m 2Sandra TörnrosGefle IF11.97
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22Junior100 m 3Emilia KjellbergIFK Sunne12.05
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22Junior100 m 4Karolina NikamoUpsala IF12.07
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22Junior100 m 5Josefin PalmGefle IF12.18
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22Junior100 m 6Lisa LiljaMalmö AI12.28
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22Junior200 m 1Sara SöderbergTjalve IF Norrköping24.68
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22Junior200 m 2Caroline KihlblomTurebergs FK25.00
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22Junior200 m 3Lisa LiljaMalmö AI25.19
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22Junior200 m 4Klara HelanderUpsala IF25.50
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22Junior200 m 5Emilia KjellbergIFK Sunne25.59
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22Junior200 m 6Elina GunnarssonHovslätts IK25.82
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22Junior400 m 1Klara HelanderUpsala IF57.59
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22Junior400 m 2Alexandra EverettMalmö AI58.52
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22Junior400 m 3Josephine Risberg ThoorIFK Helsingborg58.74
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22Junior400 m 4Ida EkrothUpsala IF59.19
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22Junior400 m 5Elvira ErixonMölndals AIK61.87
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22Junior800 m 1Linn SöderholmSävedalens AIK2:11.92
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22Junior800 m 2Madeleine Björlin-DelmarIFK Göteborg2:12.92
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22Junior800 m 3Alice PeterssonKalmar SK2:13.74
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22Junior800 m 4Frida WallströmIFK Umeå2:16.46
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22Junior800 m 5Sophia GeirupUllevi FK2:22.85
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22Junior1500 m 1Linn SöderholmSävedalens AIK4:43.42
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22Junior1500 m 2Alice PeterssonKalmar SK4:45.25
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22Junior1500 m 3Lisa BergdahlSävedalens AIK4:50.22
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22Junior1500 m 4Jill HöstmanUllevi FK4:52.53
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22Junior1500 m 5Ester TorstenssonTrollhättan FIK4:53.73
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22Junior1500 m 6Josefine MalmborgTäby IS4:54.63
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22Junior5000 m 1Kerstin AxelssonIK Hakarpspojkarna18:12.35
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22Junior5000 m 2Lisa BergdahlSävedalens AIK18:34.93
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22Junior5000 m 3Maja BakkenHässelby SK20:59.45
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22Junior2000 m hinder 1Linn SöderholmSävedalens AIK7:16.93
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22Junior2000 m hinder 2Josefine MalmborgTäby IS7:37.86
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22Junior2000 m hinder 3Cornelia HendbergIK Ymer7:59.05
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22Junior2000 m hinder 4Maja BakkenHässelby SK8:06.27
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22Junior100 m häck 1Sofia MossbergFalu IK13.73
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22Junior100 m häck 2Malin SkogströmHässelby SK13.88
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22Junior100 m häck 3Hanna PalmqvistMölndals AIK13.91
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22Junior100 m häck 4Johanna Holmén SvenssonUllevi FK14.12
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22Junior100 m häck 5Johanna CarlssonIFK Helsingborg14.35
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22Junior100 m häck 6Elin LindebladKalmar SK14.69
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22Junior400 m häck 1Hanna PalmqvistMölndals AIK60.14
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22Junior400 m häck 2Johanna Holmén SvenssonUllevi FK60.43
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22Junior400 m häck 3Sofia JohnssonHässelby SK61.12
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22Junior400 m häck 4Ida EkrothUpsala IF64.80
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22Junior400 m häck 5Daniela KarlssonAthletics 24Seven SK65.57
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22Junior400 m häck 6Emma LarssonVästerås FK65.62
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22JuniorHöjd 1Ellen EkholmUllevi FK1.81
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22JuniorHöjd 2Linda SkantzeIFK Lidingö1.76
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22JuniorHöjd 3Ylva EngdahlSpårvägens FK1.66
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22JuniorHöjd 4Malin SkogströmHässelby SK1.62
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22JuniorStav 1Amanda GabrielssonÖrgryte IS3.72
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22JuniorStav 2Hanna JanssonUllevi FK3.65
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22JuniorStav 3Sara CannmoÖrgryte IS3.65
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22JuniorStav 4Annika JönssonIFK Helsingborg3.56
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22JuniorStav =5Alexandra BarteeGefle IF3.35
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22JuniorStav =5Louise GabrielssonHuddinge AIS3.35
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22JuniorLängd 1Sandra TörnrosGefle IF6.07/+0.6
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22JuniorLängd 2Rebecka AbrahamssonFIF Gnistan6.05w/+4.6
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22JuniorLängd 3Emilia KjellbergIFK Sunne5.88w/+3.5
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22JuniorLängd 4Moa UllgrenTjalve IF Norrköping5.79/+1.0
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22JuniorLängd 5Johanna CarlssonIFK Helsingborg5.74w/+2.1
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22JuniorLängd 6Emma StenlöfVästerås FK5.70/+1.6
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22JuniorTresteg 1Rebecka AbrahamssonFIF Gnistan13.01/+1.4
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22JuniorTresteg 2Nellie MårtenssonMalmö AI12.48/+1.7
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22JuniorTresteg 3Frida JohanssonIF Göta Karlstad12.18/0.0
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22JuniorTresteg 4Thilda SärnevångIF Udd12.15w/+2.1
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22JuniorTresteg 5Emma StenlöfVästerås FK12.04/+1.9
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22JuniorTresteg 6Johanna KonséleusUllevi FK11.92w/+3.0
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22JuniorKula 1Fanny RoosAthletics 24Seven SK16.55
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22JuniorKula 2Sara LennmanKatrineholms SK14.80
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22JuniorKula 3Maria NilssonIK Orient14.15
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22JuniorKula 4Emma StenlöfVästerås FK13.11
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22JuniorKula 5Julia Svärd AxelssonMalmö AI13.02
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22JuniorDiskus 1Emma LjungbergNyköpings BIS51.56
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22JuniorDiskus 2Fanny RoosAthletics 24Seven SK51.23
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22JuniorDiskus 3Lydia SundinIFK Mora46.68
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22JuniorDiskus 4Fanny Öhrn SelahnSödertälje IF42.75
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22JuniorDiskus 5Klara BladinHässelby SK40.22
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22JuniorDiskus 6Julia Svärd AxelssonMalmö AI33.04
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22JuniorSlägga 1Marinda PeterssonMalmö AI66.43
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22JuniorSlägga 2Matilda ÅströmGefle IF54.74
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22JuniorSlägga 3Kajsa WennbergUpsala IF54.70
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22JuniorSlägga 4Annika LarssonUpsala IF53.47
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22JuniorSlägga 5Hanna MårtenssonHässelby SK53.44
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22JuniorSlägga 6Rebecka HallerthHellas FK52.76
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22JuniorSpjut 1Sofi FlinkVästerås FK57.60
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22JuniorSpjut 2Karolina AnderHässelby SK42.90
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22JuniorSpjut 3Amanda GabrielssonÖrgryte IS42.50
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22JuniorSpjut 4Maria OlssonGefle IF40.83
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22JuniorSpjut 5Sofie HammarIF Rigor39.48
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UK22JuniorSpjut 6Mathilde SjöstedtUllevi FK36.44
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19Junior100 m 1Emelie RantzowIK Ymer11.89
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19Junior100 m 2Nikki SjöbergBollnäs FIK12.02
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19Junior100 m 3Irene EkelundMalmö AI12.11
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19Junior100 m 4Claudia PaytonIF Göta Karlstad12.22
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19Junior100 m =5Vanja BlombergKlippans FK12.26
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19Junior100 m =5Hanna HoffIFK Växjö12.26
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19Junior200 m 1Irene EkelundMalmö AI24.43
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19Junior200 m 2Emelie RantzowIK Ymer24.68
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19Junior200 m 3Nikki SjöbergBollnäs FIK25.02
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19Junior200 m 4Alice SvantessonUllevi FK25.13
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19Junior200 m 5Denise ErikssonUllevi FK25.77
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19Junior400 m 1Alice SvantessonUllevi FK56.54
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19Junior400 m 2Ebba SvantessonUllevi FK56.72
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19Junior400 m 3Lovisa LindeTäby IS57.09
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19Junior400 m 4Lisa BjörklundGöteborgs KIK57.50
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19Junior400 m 5Sofia HultgrenTäby IS57.67
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19Junior400 m 6Linnea TebeliusIK Lerum FI61.65
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19Junior800 m 1Isabella AnderssonTurebergs FK2:11.64
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19Junior800 m 2Astrid RosvallHässelby SK2:11.88
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19Junior800 m 3Patricia StrinerMalmö AI2:12.16
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19Junior800 m 4Elin BrinkMölndals AIK2:14.49
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19Junior800 m 5Malin PerssonBollnäs FIK2:16.15
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19Junior800 m 6Olivia WeslienIF Göta Karlstad2:17.00
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19Junior1500 m 1Sara ChristianssonSävedalens AIK4:36.41
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19Junior1500 m 2Isabella AnderssonTurebergs FK4:40.77
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19Junior1500 m 3Elin BrinkMölndals AIK4:44.61
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19Junior1500 m 4Olivia WeslienIF Göta Karlstad4:48.20
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19Junior1500 m 5Hanna BergströmHuddinge AIS4:49.79
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19Junior1500 m 6Alexandra BrackmannIF Rigor4:53.74
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19Junior3000 m 1Sara ChristianssonSävedalens AIK10:33.05
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19Junior3000 m 2Thea BoströmTjalve IF Norrköping10:47.33
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19Junior3000 m 3Ellen PerssonHögby IF10:51.33
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19Junior3000 m 4Hanna BergströmHuddinge AIS10:52.17
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19Junior3000 m 5Klara HenrikssonHässelby SK11:02.97
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19Junior3000 m 6Alice GrebergMölndals AIK11:05.30
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19Junior2000 m hinder 1Alice GrebergMölndals AIK7:31.14
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19Junior2000 m hinder 2Lisa SvenssonLinköpings GIF7:35.79
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19Junior2000 m hinder 3Julia ArvidssonIFK Växjö7:43.16
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19Junior100 m häck 1Lovisa ÖstervallIFK Tumba13.98
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19Junior100 m häck 2Tess Hertz SaebböGöteborgs KIK14.23
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19Junior100 m häck 3Emelie Nyman WänsethÖstersunds GIF14.38
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19Junior100 m häck 4Tove OlssonIFK Tumba14.84
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19Junior100 m häck 5Lisa PiscatorIF Göta Karlstad14.91
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19Junior100 m häck 6Madeleine DalbergPiteå IF14.97
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19Junior400 m häck 1Johanna DyremarkIFK Tumba60.65
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19Junior400 m häck 2Minna SvärdIF Göta Karlstad60.84
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19Junior400 m häck 3Lovisa LindeTäby IS62.10
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19Junior400 m häck 4Linnea RosmanIstrums SK63.97
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19Junior400 m häck 5Tove OlssonIFK Tumba64.11
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19Junior400 m häck 6Marina JanhunenHammarby IF66.94
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19JuniorHöjd 1Emma SöderströmGöteborgs KIK1.74
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19JuniorHöjd 2Lovisa ÖstervallIFK Tumba1.71
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19JuniorHöjd =3Louise EkmanGefle IF1.68
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19JuniorHöjd =3Louise EstbergMölndals AIK1.68
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19JuniorHöjd 5Sofia LindwallGöteborgs KIK1.64
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19JuniorHöjd 6Amanda EngmanUpsala IF1.64
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19JuniorStav 1Minna SvärdIF Göta Karlstad3.47
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19JuniorStav 2Erica EdströmIFK Kristinehamn3.47
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19JuniorStav 3Alexia LillhavIFK Växjö3.34
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19JuniorStav 4Elin DombergKFUM Örebro3.34
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19JuniorStav 5Frida JonssonÖstersunds GIF3.21
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19JuniorLängd 1Kaiza KarlénKFUM Arvika6.36w/+2.8
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19JuniorLängd 2Tess Hertz SaebböGöteborgs KIK5.80w/+2.9
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19JuniorLängd 3Jenny LestanderLinköpings GIF5.68w/+2.2
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19JuniorLängd 4Madeleine DalbergPiteå IF5.63/+0.4
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19JuniorLängd 5Ida NilssonHovslätts IK5.56w/+3.0
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19JuniorLängd 6Linnea RosmanIstrums SK5.56w/+2.2
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19JuniorTresteg 1Emelie Nyman WänsethÖstersunds GIF12.55/0.0
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19JuniorTresteg 2Amanda HjalmarssonHovslätts IK12.28/+0.8
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19JuniorTresteg 3Jenny LestanderLinköpings GIF12.16/+1.7
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19JuniorTresteg 4Beatrice LantzIFK Växjö11.99/+1.9
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19JuniorTresteg 5Hanna HoffIFK Växjö11.84/+1.1
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19JuniorTresteg 6Klara PedersenUpsala IF11.61/+1.9
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19JuniorKula 1Agnes LarssonIF Göta Karlstad14.24
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19JuniorKula 2Amanda MalmehedLinköpings GIF14.06
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19JuniorKula 3Beatrice LantzIFK Växjö13.78
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19JuniorKula 4Emma HarryssonHälle IF13.65
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19JuniorKula 5Victoria Engström KindmarkUpsala IF12.71
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19JuniorKula 6Mathilda ErikssonIFK Tumba12.63
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19JuniorDiskus 1Anna KarlssonMotala AIF49.23
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19JuniorDiskus 2Mathilda ErikssonIFK Tumba47.12
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19JuniorDiskus 3Ellen PetterssonÖrbyhus IF43.36
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19JuniorDiskus 4Vanessa KamgaUpsala IF42.98
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19JuniorDiskus 5Nina BjörkmanVästerås FK40.00
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19JuniorDiskus 6Victoria Engström KindmarkUpsala IF39.95
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19JuniorSlägga 1Frida BååthTimrå AIF59.90
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19JuniorSlägga 2Emma ThorTurebergs FK57.94
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19JuniorSlägga 3Grete AhlbergHammarby IF57.29
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19JuniorSlägga 4Linn ForssellMotala AIF56.61
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19JuniorSlägga 5Michaela NorrbeliusGefle IF51.28
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19JuniorSlägga 6Mathilda BjörklundF Bålsta IK50.23
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19JuniorSpjut 1Carolin NäslundSK Bore48.45
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19JuniorSpjut 2Linn PeuraRåby-Rekarne FI47.49
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19JuniorSpjut 3Beatrice LantzIFK Växjö45.26
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19JuniorSpjut 4Louise CronstedtMalmö AI42.39
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19JuniorSpjut 5Maja GustavssonVästerås FK41.45
JSM-USM17 Hässleholm 5-7/8 2016UF19JuniorSpjut 6Louise LiljebladMölndals AIK39.62
Mångkamps-SM inomhus Göteborg 12-13/3 2016IM22JuniorSjukamp 1Fredrik SamuelssonHässelby SK5.622
Mångkamps-SM inomhus Göteborg 12-13/3 2016IM22JuniorSjukamp 2Fredrick EkholmHuddinge AIS5.308
Mångkamps-SM inomhus Göteborg 12-13/3 2016IM22JuniorSjukamp 3Andreas CarlssonIK Ymer5.259
Mångkamps-SM inomhus Göteborg 12-13/3 2016IM22JuniorSjukamp 4Nicklas KarlssonFinspångs AIK4.850
Mångkamps-SM inomhus Göteborg 12-13/3 2016IM22JuniorSjukamp 5Kevin FanklUllevi FK4.440
Mångkamps-SM inomhus Göteborg 12-13/3 2016IM22JuniorSjukamp 6Axel OhlsonHässelby SK4.361
Mångkamps-SM inomhus Göteborg 12-13/3 2016IP19JuniorSjukamp 1Andreas GustafssonFalu IK5.453
Mångkamps-SM inomhus Göteborg 12-13/3 2016IP19JuniorSjukamp 2Jakob SamuelssonHässelby SK5.038
Mångkamps-SM inomhus Göteborg 12-13/3 2016IP19JuniorSjukamp 3Gabriel RosshagenHässelby SK4.727
Mångkamps-SM inomhus Göteborg 12-13/3 2016IP19JuniorSjukamp 4Kevin DuvertTurebergs FK4.675
Mångkamps-SM inomhus Göteborg 12-13/3 2016IP19JuniorSjukamp 5Robin JacobssonUllevi FK4.527
Mångkamps-SM inomhus Göteborg 12-13/3 2016IP19JuniorSjukamp 6Max HejdenbergÖrgryte IS4.428
Mångkamps-SM inomhus Göteborg 12-13/3 2016IK22JuniorFemkamp 1Malin SkogströmHässelby SK3.750
Mångkamps-SM inomhus Göteborg 12-13/3 2016IK22JuniorFemkamp 2Sofia Jäger StenbergSundbybergs IK3.451
Mångkamps-SM inomhus Göteborg 12-13/3 2016IK22JuniorFemkamp 3Amanda ÖbergIK Ymer3.167
Mångkamps-SM inomhus Göteborg 12-13/3 2016IF19JuniorFemkamp 1Bianca SalmingTäby IS4.143
Mångkamps-SM inomhus Göteborg 12-13/3 2016IF19JuniorFemkamp 2Lovisa LindeTäby IS3.681
Mångkamps-SM inomhus Göteborg 12-13/3 2016IF19JuniorFemkamp 3Emelie RantzowIK Ymer3.560
Mångkamps-SM inomhus Göteborg 12-13/3 2016IF19JuniorFemkamp 4Lisa PiscatorIF Göta Karlstad3.155
Mångkamps-SM inomhus Göteborg 12-13/3 2016IF19JuniorFemkamp 5Emilia StenströmHuddinge AIS3.142
Mångkamps-SM inomhus Göteborg 12-13/3 2016IF19JuniorFemkamp 6Wilma NordkvistIFK Helsingborg2.929
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22Junior60 m 1Emil von BarthUllevi FK6.85
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22Junior60 m 2Gustav KjellTurebergs FK6.87
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22Junior60 m 3Jean-Christian ZirignonHammarby IF6.91
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22Junior60 m 4Adam DenguirUllevi FK6.96
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22Junior60 m 5Viktor Elvung-NilssonKA 2 IF7.04
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22Junior60 m 6Jacob EwertzhHammarby IF7.05
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22Junior400 m 1Martin SelinUllevi FK49.30
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22Junior400 m 2Alexander LundskogUllevi FK49.45
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22Junior400 m 3Anton SigurdssonMalmö AI49.46
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22Junior400 m 4Andreas AlmlöfSpårvägens FK51.25
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22Junior400 m 5Christopher HalldénHuddinge AIS51.33
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22Junior1500 m 1Abdelfath YassinGefle IF4:06.24
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22Junior1500 m 2Gustav BerlinIK Akele4:06.47
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22Junior1500 m 3Alexander NilssonMölndals AIK4:06.72
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22Junior1500 m 4Awet MengsteabÖrgryte IS4:08.67
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22Junior1500 m 5Ludvig DanielsonTjalve IF Norrköping4:10.55
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22Junior1500 m 6Joel ZachrissonUllevi FK4:11.42
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22Junior60 m häck 1Jonathan HolmStrands IF8.03
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22Junior60 m häck 2Fredrik SamuelssonHässelby SK8.18
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22Junior60 m häck 3Isak AnderssonUpsala IF8.34
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22Junior60 m häck 4Charles MitalaMalmö AI8.35
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22Junior60 m häck 5Ludwig SjödinSkellefteå AIK8.37
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22Junior60 m häck 6Rikard HällbergUpsala IF8.84
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorHöjd 1Andreas CarlssonIK Ymer2.04
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorHöjd 2Fredrik SamuelssonHässelby SK2.01
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorHöjd 3Adam LindheIFK Lidingö1.98
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorHöjd 4Herman OlvikUllevi FK1.94
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorHöjd 5Oscar SöderberghUllevi FK1.94
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorHöjd 6Olle WillsundHögby IF1.94
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorStav 1Andreas CarlssonIK Ymer5.00
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorStav 2Carl IvarssonÖrgryte IS4.77
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorStav 3Mikael FagöKalmar SK4.72
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorStav 4Kevin FanklUllevi FK4.23
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorLängd 1Johan TaléusEskilstuna FI7.54
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorLängd 2Thobias Nilsson MontlerMalmö AI7.47
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorLängd 3Fredrik SamuelssonHässelby SK7.47
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorLängd 4Andreas CarlssonIK Ymer7.37
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorLängd 5Jesper HellströmHässelby SK7.30
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorLängd 6Kevin FanklUllevi FK6.98
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorTresteg 1Jesper HellströmHässelby SK15.18
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorTresteg 2Andreas CarlssonIK Ymer14.63
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorTresteg 3Joel ThölixKA 2 IF13.91
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorTresteg 4Oscar SöderberghUllevi FK13.35
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorTresteg 5Manne PerssonHammarby IF13.31
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorTresteg 6Simon Averin MarkströmHammarby IF12.82
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorKula 1Simon PetterssonUpsala IF16.53
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorKula 2Alexander PerssonHuddinge AIS15.65
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorKula 3Gustav LibergUllevi FK15.43
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorKula 4Tim WungerUpsala IF14.93
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorKula 5William UllbergIFK Umeå13.97
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorKula 6Ali AlsaadiRåby-Rekarne FI12.51
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorVikt 1Anton AnderssonUmedalens IF17.71
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorVikt 2Simon PetterssonUpsala IF17.43
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorVikt 3Tim SöderqvistHälle IF17.08
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorVikt 4Gustav LibergUllevi FK17.06
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorVikt 5Alexander PerssonHuddinge AIS16.80
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IM22JuniorVikt 6Tim WungerUpsala IF16.08
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19Junior60 m 1Austin HamiltonMalmö AI6.82
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19Junior60 m 2Marcus TornéeIFK Helsingborg6.86
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19Junior60 m 3Lukas NordénVästerås FK7.06
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19Junior60 m 4Giovanni InostrozaTurebergs FK7.10
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19Junior60 m 5Max HreljaLinköpings GIF7.11
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19Junior60 m 6Adrian AppelgrenMölndals AIK7.17
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19Junior400 m 1Ludvig HillenfjärdHuddinge AIS49.91
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19Junior400 m 2Samuel WiikÖrgryte IS50.15
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19Junior400 m 3Viktor BondessonMalmö AI50.39
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19Junior400 m 4Warsame DoleyMalmö AI50.79
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19Junior400 m 5Christoffer AhlHammarby IF50.82
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19Junior400 m 6Isac LarssonSävedalens AIK50.87
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19Junior1500 m 1Andreas KramerSävedalens AIK3:52.81
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19Junior1500 m 2Gustav NordlingSpårvägens FK4:00.11
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19Junior1500 m 3Kriger AhmedÖrgryte IS4:01.64
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19Junior1500 m 4Erik LagerlöfIFK Lidingö4:02.71
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19Junior1500 m 5Hussein IbrahimUllevi FK4:02.79
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19Junior1500 m 6Joel NorlingTurebergs FK4:03.44
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19Junior60 m häck 1Max HreljaLinköpings GIF7.96
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19Junior60 m häck 2Elias MartinssonBrattås CK7.97
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19Junior60 m häck 3Andreas GustafssonFalu IK7.98
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19Junior60 m häck 4Johan BengtssonTäby IS8.64
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19Junior60 m häck 5Fredrik KihlblomHuddinge AIS8.69
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19Junior60 m häck 6Nils EickhoffIK Ymer8.76
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorHöjd 1Filip BjörklundUpsala IF2.06
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorHöjd 2Oskar LundqvistUpsala IF2.04
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorHöjd 3Simon LarssonIK Ymer2.04
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorHöjd 4Robin JacobssonUllevi FK1.96
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorHöjd 5Mattias GreenSäffle FIK1.92
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorHöjd 6Simon ThrogenIF Göta Karlstad1.92
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorStav 1Jakob SamuelssonHässelby SK4.71
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorStav =2Andreas GustafssonFalu IK4.52
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorStav =2Sebastian RuthströmSpårvägens FK4.52
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorStav 4Magnus HerstedtMalmö AI4.47
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorStav 5Robin JacobssonUllevi FK4.16
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorStav 6Emil ÖstergrenIFK Växjö4.16
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorLängd 1David SvenssonIFK Tumba7.01
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorLängd 2Elias MartinssonBrattås CK7.00
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorLängd 3Sebastian StevensEskilstuna FI6.91
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorLängd 4Andreas GustafssonFalu IK6.87
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorLängd 5Jonatan ÅsmanÖresund FK6.84
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorLängd 6Andreas GustafssonFalu IK6.77
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorTresteg 1Christofer Pool WiklundFalköpings FIK14.95
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorTresteg 2Sebastian RuthströmSpårvägens FK13.92
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorTresteg 3Gustaf BålströmUllevi FK13.84
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorTresteg 4Albin BoestadIFK Lidingö13.77
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorTresteg 5Max HejdenbergÖrgryte IS13.73
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorTresteg 6Tobias LarssonÖrgryte IS13.38
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorKula 1Wictor PeterssonMalmö AI18.83
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorKula 2Jesper ArbingeHuddinge AIS17.16
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorKula 3Jakob SamuelssonHässelby SK16.32
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorKula 4Theodor AhlströmIFK Växjö16.08
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorKula 5Jonathan AmneskogKlippans FK14.38
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorKula 6Jakob ErikssonIF Göta Karlstad13.63
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorVikt 1Jakob GardenkransMalmö AI16.87
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorVikt 2Jesper ArbingeHuddinge AIS14.99
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorVikt 3Edvin LarssonEskilstuna FI14.13
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IP19JuniorVikt 4Johannes NilssonVästerås FK13.62
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22Junior60 m 1Karolina NikamoUpsala IF7.63
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22Junior60 m 2Josefin PalmGefle IF7.66
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22Junior60 m 3Emilia KjellbergIFK Sunne7.69
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22Junior60 m 4Sara SöderbergTjalve IF Norrköping7.72
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22Junior60 m 5Adriana JanicMalmö AI7.73
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22Junior60 m 6Emma GällstedtGefle IF7.73
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22Junior400 m 1Alexandra EverettMalmö AI56.65
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22Junior400 m 2Klara HelanderUpsala IF57.02
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22Junior400 m 3Ida JanssonUpsala IF57.05
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22Junior400 m 4Johanna Holmén SvenssonUllevi FK58.39
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22Junior400 m 5Madeleine Björlin-DelmarIFK Göteborg58.69
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22Junior400 m 6Josephine Risberg ThoorIFK Helsingborg59.41
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22Junior1500 m 1Linn SöderholmSävedalens AIK4:35.24
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22Junior1500 m 2Jill HöstmanUllevi FK4:36.90
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22Junior1500 m 3Alice PeterssonKalmar SK4:43.24
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22Junior1500 m 4Lisa BergdahlSävedalens AIK4:44.94
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22Junior1500 m 5Isabell NorstedtIFK Helsingborg4:45.50
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22Junior1500 m 6Frida WallströmIFK Umeå4:51.41
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22Junior60 m häck 1Adriana JanicMalmö AI8.53
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22Junior60 m häck 2Malin SkogströmHässelby SK8.60
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22Junior60 m häck 3Sofia JohnssonHässelby SK8.64
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22Junior60 m häck 4Johanna CarlssonIFK Helsingborg8.64
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22Junior60 m häck 5Hanna PalmqvistMölndals AIK8.65
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22Junior60 m häck 6Sofia MossbergFalu IK8.65
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22JuniorHöjd 1Lisa EngmanKils AIK1.83
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22JuniorHöjd 2Ellen EkholmUllevi FK1.74
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22JuniorHöjd 3Sofia LindeTäby IS1.74
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22JuniorHöjd 4Emma SchackÅhus FIK1.66
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22JuniorHöjd 5Ylva EngdahlSpårvägens FK1.60
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22JuniorStav 1Annika JönssonIFK Helsingborg3.91
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22JuniorStav 2Hanna JanssonUllevi FK3.86
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22JuniorStav 3Sara CannmoÖrgryte IS3.70
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22JuniorLängd 1Sandra TörnrosGefle IF6.10
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22JuniorLängd 2Jonna LindéenKalmar SK5.85
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22JuniorLängd 3Elin LindebladKalmar SK5.72
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22JuniorLängd 4Thilda SärnevångIF Udd5.69
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22JuniorLängd 5Sofia Jäger StenbergSundbybergs IK5.69
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22JuniorLängd 6Emilia KjellbergIFK Sunne5.61
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22JuniorTresteg 1Sofia NilssonGefle IF12.57
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22JuniorTresteg 2Nellie MårtenssonMalmö AI12.33
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22JuniorTresteg 3Thilda SärnevångIF Udd12.06
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22JuniorTresteg 4Kamila PietruszkaGöteborgs KIK11.69
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22JuniorTresteg 5Hanna GilleSävedalens AIK11.55
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22JuniorTresteg 6Aina GriksaiteSpårvägens FK11.46
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22JuniorKula 1Fanny RoosAthletics 24Seven SK17.20
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22JuniorKula 2Sara LennmanKatrineholms SK14.77
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22JuniorKula 3Julia Svärd AxelssonMalmö AI14.35
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22JuniorKula 4Maria NilssonIK Orient13.77
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22JuniorKula 5Sofia LindeTäby IS13.46
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22JuniorKula 6Emma StenlöfVästerås FK12.71
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22JuniorVikt 1Marinda PeterssonMalmö AI19.82
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22JuniorVikt 2Sara LennmanKatrineholms SK17.63
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22JuniorVikt 3Kajsa WennbergUpsala IF14.97
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IK22JuniorVikt 4Linn BergstrandUllevi FK13.41
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19Junior60 m 1Irene EkelundMalmö AI7.55
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19Junior60 m 2Lisa WarfvingeVarbergs GIF7.61
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19Junior60 m 3Emelie RantzowIK Ymer7.64
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19Junior60 m 4Hanna HoffIFK Växjö7.72
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19Junior60 m 5Josefin PerssonSävedalens AIK7.79
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19Junior60 m 6Emma JanssonFalu IK7.81
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19Junior400 m 1Josefin PerssonSävedalens AIK55.95
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19Junior400 m 2Vendela RydbäckGöteborgs KIK56.40
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19Junior400 m 3Ebba SvantessonUllevi FK56.82
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19Junior400 m 4Anna EngelinÖstersunds GIF57.77
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19Junior400 m 5Rebecka SvedbergLinköpings GIF58.00
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19Junior400 m 6Karin YtterbergIK Ymer59.60
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19Junior1500 m 1Linn BengtssonIFK Växjö4:41.21
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19Junior1500 m 2Sara ChristianssonTrollhättan FIK4:42.91
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19Junior1500 m 3Isabella AnderssonTurebergs FK4:44.21
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19Junior1500 m 4Olivia WeslienIF Göta Karlstad4:49.33
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19Junior1500 m 5Ida TryggvesonF Bålsta IK4:52.54
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19Junior1500 m 6Winta MekonenHammarby IF4:55.34
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19Junior60 m häck 1Lovisa ÖstervallIFK Tumba8.63
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19Junior60 m häck 2Tess Hertz SaebböGöteborgs KIK8.66
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19Junior60 m häck 3Amanda HolmbergLidköpings IS8.78
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19Junior60 m häck 4Linnéa FrobeTäby IS8.94
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19Junior60 m häck 5Lovisa LindeTäby IS9.07
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19Junior60 m häck 6Emelie Nyman WänsethÖstersunds GIF9.10
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorHöjd 1Lovisa ÖstervallIFK Tumba1.80
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorHöjd 2Bianca SalmingTäby IS1.78
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorHöjd 3Louise EkmanGefle IF1.76
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorHöjd 4Emelie Nyman WänsethÖstersunds GIF1.76
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorHöjd 5Emma SöderströmGöteborgs KIK1.72
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorHöjd 6Louise EstbergMölndals AIK1.66
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorStav 1Elienor WernerHässelby SK4.30
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorStav 2Minna SvärdIF Göta Karlstad3.83
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorStav 3Klara MattssonIK Orient3.78
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorStav 4Ellen OlssonWärnamo SK3.73
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorStav 5Erica EdströmIFK Kristinehamn3.38
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorStav 6Alexia LillhavIFK Växjö3.24
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorLängd 1Kaiza KarlénKFUM Arvika5.99
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorLängd 2Tess Hertz SaebböGöteborgs KIK5.78
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorLängd 3Lovisa ÖstervallIFK Tumba5.75
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorLängd 4Ida NilssonHovslätts IK5.69
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorLängd 5Emelie RantzowIK Ymer5.66
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorLängd 6Sara SjögrenF Stenungsunds FI5.61
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorTresteg 1Fanny ErnestamKFUM Örebro13.12
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorTresteg 2Emelie Nyman WänsethÖstersunds GIF12.14
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorTresteg 3Sara SjögrenF Stenungsunds FI12.12
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorTresteg 4Johanna DyremarkIFK Tumba11.82
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorTresteg 5Jenny LestanderLinköpings GIF11.76
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorTresteg 6Amanda HjalmarssonHovslätts IK11.76
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorKula 1Agnes LarssonIF Göta Karlstad14.52
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorKula 2Amanda MalmehedLinköpings GIF13.26
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorKula 3Emma HarryssonBrattås CK13.21
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorKula 4Bianca SalmingTäby IS12.84
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorKula 5Victoria Engström KindmarkUpsala IF12.45
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorKula 6Mathilda ErikssonIFK Tumba12.28
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorVikt 1Mathilda BjörklundF Bålsta IK17.07
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorVikt 2Frida BååthTimrå AIF16.05
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorVikt 3Nina BjörkmanVästerås FK15.42
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorVikt 4Vanessa KamgaUpsala IF15.12
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorVikt 5Rebecka SamuelssonIggesunds SK15.07
IJSM-IUSM17 Växjö 20-21/2 2016IF19JuniorVikt 6Linnea Larsson HuuskoTurebergs FK14.91